Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez nálam?

Miért van ez nálam?

Figyelt kérdés

Ha valaki a lakásomba jön, és bármit akár egy kicsit is megváltoztat, úgy hogy nem szól róla, az engem nagyon nagyon zavar.

Egy pohár ha nincs a helyén, wc papír el lett rakva, szőnyeg félbehajtva van és szétnyitják, meg ilyesmik. Bár ennél sokkal kisebb is.

Volt itt anyukám segíteni, és a wc papírt a földről felrakta a wcben lévő polcra a fejem fölé.

Egyből úgy érzem ilyenkor, hogy szétbomlik a világ. Rendezetlenség van, és nem uralom a környezetemet, megváltoznak dolgok, dolgaim, rendszereim, amik csak az enyémek úgy, hogy nem tudok róluk, és ettől kikészülők kb.


Miért van ez? Mások is ilyenek?



2022. aug. 13. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár hozzám ritkán jön valaki is. Én kissé autista vagyok, ezért van ez nálam.
2022. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is tud zavarni ha nem a megszokott helyen vannak a dolgok.


Nekem akkor volt "nem vagyok otthon" érzésem, amikor albérletben laktam ahova simán bejárt a tulaj.


Kitettem a pénzt, elvitte. Csak közben meg bent dohányzott konyhában a büdös bagót bevágta a kukába, meg volt amikor ott hagyta tárva nyitva az ablakot télen én meg arra értem haza, hogy 16 fok van. Vagy csak simán végig ment a lakáson sáros cipővel, a szelektív kukámba beborította az étel maradékot és hasonlók.


Soha többet albérlet.

2022. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OCD jon le nekem ebbol mert ez alapjaraton nem normalis. Persze, senki se szereti ha a vendeg a wc gurigat nem a helyere tette de ettol meg nem „dol ossze a vilag“ mint ahogy irod. Csak visszarakom a helyere azt kesz.

Szal OCD kenyszeressegnek olvass utana, az a tippem.

2022. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!