Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkínosabb szitu...

Mi volt a legkínosabb szitu amibe kerültél mostanság?

Figyelt kérdés

Akár félreértésből fakadóan, akár másból.


Amikor úgy érezted hogy legszívesebben ott helyben elásnád magad


2022. aug. 15. 21:12
 1/8 anonim válasza:
70%
Szangottam.
2022. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Matróz vagyok, egy lány a bárban nagyon örült neki, hogy akkor jól bánok a kötelekkel. Így is van.

Nagyon meg akartam neki mutatni hogyan is megy ez mire kiderült, hogy egy ital nála az tényleg csak egy ital, a kötél meg valami függőszék kötelek összegabalyodva és nem szeretné ha meg lenne kötözve..

így ittam egy rettenetes bloodymaryt és fél órán át bogoztam kifele a szaros madzagjait.

Életem legdurvább koppja, mai napig nem is értem.

2022. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma munkahelyen megkérdeztem egy nem közvetlen munkatársat, hogy lenne kedve esetleg együtt valami programot csinálni.


Aztán mondta, hogy van valakije, de kedves vagyok.

Lehet annyira nem ciki, de nem sok más dolog történt mostanában.

2022. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első napomon felszolgálóként elejtettem a levest 😃
2022. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Több órán keresztül nem néztem rá a velem szemben ülő srácra, mert annyira tetszett, hogy ilyen reakciót váltott ki belőlem. Biztos, hót’ idiótának nézett (jogosan).
2022. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim nemrég új autót vettek. Vásárlás után jöttünk ki a Tescoból, mire én megszokásból odamentem egy kocsihoz ami nagyon hasonlított az előzőnkre, és rendíthetetlen magabiztossággal megpróbáltam kinyitni a hátsó ajtót. Mivel nem sikerült, hátranéztem apára, hogy jelezzem, nyissa ki a távirányítóval, és akkor láttam hogy anyával együtt fuldoklik a röhögéstől.
2022. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem strandra, kértem kabin kulcsot. A szekrény kulccsal próbáltam kinyitni az öltöző ajtót, a biztonsági őr kerek szemekkel lesett majd megpróbált segíteni kikulcsolni 😂
2022. aug. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi körutazáson voltam egy télen, mondták a felkészítésnél, hogy a tél hideg és esős tud lenni, de engem nem érdekelt, nem hittük el, ahogy a csoportban senki sem. Végig tök hideg volt és végig szakadt az eső, ennek ellenére a program az program, hiába két-három nap alatt az egész csoport full náthás volt és köhögött, olyan is volt, aki vért köpött, azért vittek minket jobbra-balra, mindenki full kész volt. Már a vége felé jártunk a tíznapos körutazásnak, amire egy óriási nagy bulit szerveztek több turistacsoportnak együtt, a mi idegenvezetőnk is próbálta fölemelni a beteg és lázadó hangulatot, amire én csak arra emlékszem, hogy iszonyatosan kellett már nagyon régóta pisilnem és nem volt sehol lehetőségem, aztán meneteltünk egy csomót a hideg esőben, ergo full átázott minden ruhám, aztán mire végre megérkeztünk az óriási nagy buli helyszínére, engem csak az érdekelt, hogy hol a mosdó és meg is találtam gyorsan, szerencsére, neki is álltam pisilni, csak épp nem értettem, hogy miért nem hallom a fajanszon a csorgását: mert olyan vizes volt minden ruhám és olyan mérges, csalódott, beteg és feszült voltam amiatt, hogy milyen régóta tartogattam már a pisimet, hogy végül le sem húztam a vizes ruháimat, hanem míg agyban a morcogásommal foglalkoztam, mégis elengedtem magam: a wc fölött pisiltem bele az amúgy is már víztől full átázott ruháimba - nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de kínosnak mindenképp kínos volt, nem is kicsit, még jó, hogy már rögtön utána is sikerült nevetnem is magamon vagy a helyzeten... :D
2022. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!