Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alakul ki brutálisabb...

Miért alakul ki brutálisabb munkahelyi konfliktus egy olyan csapatban ahol sok a nő?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 02:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Megint általánosítotok.
2022. aug. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a versengés miatt.
2022. aug. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Vélt, valós sérelmek, túlgondolások, sok olyan dolog miatt, amit egy átlag férfi pl le se tojik.
2022. aug. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
10 nő alkalmazottam van laborban, egyszerre 3-4 van egy műszakban. A konfliktus forrása leggyakoribb esetben 1-2 személy, akiknek nincs magánélete és fusztráltak, irigyek a többiekre, bekeseredettek. Nálunk a konfliktusok kivétel nélkül ebből adódnak, a többség szerencsére akkor is együtt tud dolgozni egymással, ha egyébként a magánéletben nem akarnak egymással barátkozni
2022. aug. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert a nőknek mindig jár az agyuk és sokkal érzékenyebbek mint a férfiak.Nem lehet általánosítani , de a nők erősebben élik meg az érzelmeiket, esetleg sérelmeiket.
2022. aug. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem alakul ki jobban, mint férfiak között.

Nálunk a részlegen csak nők dolgoznak, soha nem volt még olyan konfliktus amit ne tudtunk volna pár perc alatt megbeszélni.

2022. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok. Ne általánosítsunk.


Egyébként tény, hogy a nők sokkal szemetebbek tudnak lenni egymással. Nem értem miért, sosem értettem. Az biztos, hogy ez habitus kérdése, mindkét nemben előfordul.

Jobban szeretek fiúkkal dolgozni, mert lazább, poénosabb a hangulat. Nem kell mindent véresen komolyan venni, lehet viccelődni, egymás vérét szívni. Bizonyos nők magukra vesznek mindent (mert körülöttük forog a világ?), ezekkel borzasztó nehéz együtt dolgozni.


De sok férfival sem jobb a helyzet. Ott állandóak a szexuális megnyilvánulások, megjegyzések, a lekezelések. Mindkét nemmel való közös munkának meg van az előnye és a hátránya. Hogy melyik a jobb az pedig az aktuális közösség intelligenciáján és habitusán múlik.


Az előző helyemen több nő volt, szinte mindegyik egy g.ci volt. Menekültem onnan. A mostani helyemen kevesebb nő van, sokkal jobb a hangulat, egy kivételével a többivel megtaláltam a közös hangot, kedvesek és jófejek, állandóak a hülyéskedések. Az az egy pedig tipikusan olyan személyiség, hogy más környezetben sem lennénk jóban. Affektálós, jópofizós, pofákat vágós, pletykás, buta, egyszerű.

Itt viszont a férfiak az elviselhetetlenebbek, megy f.szméregetés mindennap, sokaknak a főnöke vagyok, ezt nehezen viselik. Sokaknak eszébe sem jut együttműködni, inkább vagy szemtől-szembe, vagy a hátam mögött állnak nekem.

2022. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Mert nők többség elviselhetetlen és rosszindulatú. És ezt nőként mondom. Sok nő egy helyen egy idő után sose fog jól kijönni, furkálódnak, irigykednek, pletykálkodnak, ha te nem ilyen vagy (mint pl. én), kinéznek téged is. Ha nem ilyen vagy, nem is tudsz hosszútávon ilyen közegben dolgozni, mert teljesen kikészítenek.


27/L

2022. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

#8

"Sok nő egy helyen egy idő után sose fog jól kijönni"

Mennyi szerinted az az "egy idő után"? Kíváncsi vagyok. :D

2022. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt helye válogatja, de mondjuk pár hónap is elég. Ha egy új helyre kerülsz és nem olyan vagy mint a kollegáid többsége, nem az a csacsogós, pletykálkodós stb. Emellett sokszor voltam fültanúja, hogy mindig más más kolleganőt beszéltek ki a háta mögött, vagy összenevettek, mikor megérzett. És az esetek többségében ok nélkül, puszta rosszindulatból.

Amúgy akik lepontoztak ők magukra vették az írásom, vagy mi volt ebben ennyire megbotránkoztató? :)

Ismerősi köreimből is mindig lehet hallani milyenek a nők, pontosabban sok nő egy helyen. Persze mondom ezt helye válogatja, nem törvényszerű, hogy mindenütt ez történik. Párom dolgozott OTP-ben és ő is mondta, hogy soha többet nőkkel, mert elviselhetetlenek, megy a főnöknek a nyalizás stb.

2022. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!