Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak, ti hogy...

Introvertáltak, ti hogy kezelitek ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés
Én igazából nagyszájú és beszédes ember vagyok, de nagyon kevés ember van, aki mellett ilyen tudok lenni. Ehhez az kell, hogy szimpatikus legyen, én is az legyek neki, és lássam rajta, hogy érdeklem, kedvel. Ha ezek nincsenek meg, akkor kb meg se szólalok.. ez pedig általában ellenszenvet vált ki az emberekből. Én ezt nem direkt csinálom, csak képtelen vagyok megjátszani a laza beszélgető partnert, egyszerűen nem megy, viszont emiatt sokan "utálnak". Ez nem is lenne akkora baj, de ilyen előfordul a tágabb családi körben is sajnos, van egy nő (párom testvérének a barátnője), aki szerintem egy energiavámpír is amellett, hogy egy nagyszájú extrovertált egyén. Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet, amikor találkozunk.. képtelen vagyok vele laza lenni, szinte befeszülök ha ott van, nyilván ezt ő is látja, és egyre mogorvább velem.. Veletek is így szokott lenni?
2022. aug. 16. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, valahogy így...

Bár én sajnos azzal is elég szűk szavú tudok lenni, akit pedig kedvelek. De amúgy kedves vagyok. Én nem azt érzem, hogy megharagszanak,inkább talán nem tartanak érdekesnek. Hát, ez van.

2022. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan se kezelem, mert nincs mit. Ugyanúgy csendben vagyok ilyenkor.
2022. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A falra tudok mászni az ilyen folyamatosan pofáját be nem fogó emberektől. Felesleges semmitérő locsogás, mintha három reggeli rádióműsor lenne bekapcsolva egyszerre és mindhármon fingós vicceket tárgyalnának ki. Nekem a munkám minőségét is rontja az már, nem csak a mentális terhelésről van szó. Jó párat elzavartam már a búsba érte, utána csendben maradt. Introvertáltaknak nagy segítség ha tudnak kőbunkók lenni, mert utána csend lesz.
2022. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!