Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor én balek voltam?

Most akkor én balek voltam?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt a rosszlányokról, nem kellett volna. Semmi értékelés. Feljött, tök csinos és kedves csaj. Közvetlen, barátságos. Kéri a pénzt előre, majd elmegy a fürdőbe. Gyanúsan hamar jön ki, felöltözve... Majd csörög a telefonja. Állítólag lent maradt a taxiban a munkás telefonja, ide hozzák neki a bejárathoz, csak leszalad érte. Lekísérhetem. Persze, kisgatyában... Végül kiengedem, de kérem a pénzt addig vissza. Persze nem adja, mindjárt itt van, miért cseszne ki magával is? Leszalad, aztán persze nem látom többé. Amikor hívom, azonnal foglalt. Nyilván letiltotta a számomat, hogy ne zargathassam vagy fenyegessem. A jó qrva édes anyját, 25 ezrem bánja:-( Feljelentem a rosszlányokon, de nem tudom, lesz-e valami következménye?
2022. aug. 20. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Jelentsd az oldalon meg tapétázd ki fejével a várost...

Vagy veszel egy sim kártyát és egy címre hívod "törleszteni"...

2022. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy egyesek minek hívnak magukhoz egyesek rosszlányokat, amikor a 90%-uk saját lakáson fogad. Mi van ha kirabol?
2022. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Ja, az jó ötlet, ha egy másik számon, ismerősökkel együtt elhívjátok, hátha meggyőzhető, hogy legalább a pénzt adja vissza, bár elég sok szervezést igényel.


K*rvázni persze nem jó ötlet.

2022. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, balek voltál.
2022. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de ehhez nagyon ostobának kellett lenned.
2022. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 09:59


Miért te hogy csináltad volba?

2022. aug. 20. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A krvázást sehogy, de hogy nem sétál ki a pénzemmel a szolgáltatás teljesítése nélkül valaki, akivel először találkoztam, az biztos. Ha meg is kéred rá, hogy addig adja vissza a pénzt, de nem akarja, azon a ponton meg már ordít, hogy átverés a dolog :)
2022. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Így járt egy ismerősöm is, csak őt 40 ezer forinttól szabadította meg a csaj. Ugyan ez a taxis szöveg volt ott is.
2022. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulopenz.. feljelentheted vagy hivhatod masik szamrol aztan lehuzhatod, de lehet meg szrabbul josz ki
2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nálam is volt egy csaj,kb hasonló volt a szitu,bár én megb@sztam😂

Előre kérte a pénzt mikor jött,de 15-18.000-el többet kért mert valami kiszállás/utazás díjra fogta.Elküldtem a picsbe,nem adok többet csak amit megbeszéltünk.Érdekes,belement és nem problémázott..

Résen kell lenni,ezek ravasz sz@rháziak,sajnálom ahogy átvertek.

2022. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!