Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önértékelés és önbizalomhiány...

Önértékelés és önbizalomhiány leküzdése?

Figyelt kérdés
Jóképű fiúnak tartom magam,de nagyon önbizalomhiányos vagyok.Nem volt még barátnőm,mert nem merek ismerkedni,mert úgy érzem,hogy én nem kellhetek senkinek,miért lenne belém bárki is szerelmes,vagy miért álmodozna rólam bárki.Mostnában elkezdtem azt,hogy szemezek lányokkal,akiken látom hogy úgy néznek rám hogy tetszem nekik,vagy mosolyognak rám,de nem merek odamenni,mert egyből előjönnek ezek a gondolatok.Vagy ha pl meglátok egy szerintem nálam jobban kinéző,vagy izmosabb fiút,akkor meg az e kevés önbizalmam is szertefoszlik.Mit tudnátok tanácsolni,hogyan küzdjem le ezeket a gátlásokat?Van itt olyan aki hasonló gondokkal küzdött ismerkedés terén?

2022. aug. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehetséges.
2022. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Menj pszichológushoz, ő majd segít.
2022. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
doktorúr
2022. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat csak te tudsz szerezni. Előbb utóbb le fognak pattanni az elutasítások, de amiket leírtal nagyon kevés információ.
2022. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
A menj pszichológushoz fel lett pontozva, én meg aki ugyanazt írom a nullára. XD
2022. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány leküzdése, ha nem vagy feszült, nem szabad feszültnek lenni, hanem minden gondolatodon és bajodon tedd túl magad rajta.
2022. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!