Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ez a viselkedés önbizalomhiányra utal?

Normális hogy egyes emberek még azt is felrakják minden alkalommal a közösségi oldalakra ha sütöttek vagy főztek valamit? És várják az ismerőseik dicséreteit rá? Vagy mindig megosztják épp milyen menő helyen vannak, mit csinálnak?

Valamint az, hogy vannak akik minden második nap új Selfievel árasztják el az oldalakat?

Csak szerintem utal ez önbizalomhiányra vagy valami ilyesmire?

A legtöbb ismerősöm nekem nem küzd ilyen feltűnési viszketegséggel, csak azért tartom ezeket az embereket furának.

Az egyik példa pl pont a legjobb barátnőm..

ápr. 15. 13:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom nekem világéletemben a béke segge alatt volt az önbizalmam de még fent sem vagyok ilyen közösségi hurkákon :) Csak sima messengert használok hogy írogáljak azzal aki számít

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 15. 13:58 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Alapvetően igen. Várják a közösség visszajelzését, hogy amit csinálnak az jó, szép, figyelemre érdemes. Nekem a Facebook alapvetően faliújság, arra sem teszem ki a reggelimet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 15. 14:02 Privát üzenet

Igen, önbizalomhiány vagy kérkedés!

Vagy "én megmutatot" ki vagyok gondolat játszódik le a fejükben...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 15. 14:05 Privát üzenet

Figyelemre vágynak.

Csak abból gondolom, mert nekem is volt egy ilyen korszakom tiniként és én egyrészt a figyelmet szerettem volna felhívni magamra, másrészt akkor ez volt a menő, hogy az életünk minden kis szir-szar részletét megosztjuk a facen lájkokra vadászva, és nem akartam kimaradni.

Tudom, tudom, ne álljunk be a sorba, legyünk egyéniségek, blablabla...

Szerencsére én is és az akkori kortársaim is kinőttük ezt a mániát.

25/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 16. 00:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy vámpír feltűnésmentes akar lenni, ahhoz hogyan kell viselkednie?
Nektek személy szerint melyik a szimpatikusabb viselkedés, és miért?
Ha láttok egy csajt aki nem a legszebb, de még is tele van önbizalommal és ez nagyon meglátszik rajta, akkor hogyan vélekedtek róla?
Neked van olyan mondat vagy olyan tett amivel fel tudod tuningolni az önbizalmadat akkor mikor nem érzed a legjobban magad lelkileg vagy nem vagy magabiztos? Ha igen neked mi vált be?
Szerintetek mi a különbség törtetés és törekvés között?
Lányok/fiúk, nektek ez mennyire kiábrándító?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!