Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés önbizalomhiány...

Ez a viselkedés önbizalomhiányra utal?

Figyelt kérdés

Normális hogy egyes emberek még azt is felrakják minden alkalommal a közösségi oldalakra ha sütöttek vagy főztek valamit? És várják az ismerőseik dicséreteit rá? Vagy mindig megosztják épp milyen menő helyen vannak, mit csinálnak?

Valamint az, hogy vannak akik minden második nap új Selfievel árasztják el az oldalakat?

Csak szerintem utal ez önbizalomhiányra vagy valami ilyesmire?

A legtöbb ismerősöm nekem nem küzd ilyen feltűnési viszketegséggel, csak azért tartom ezeket az embereket furának.

Az egyik példa pl pont a legjobb barátnőm..



2019. ápr. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom nekem világéletemben a béke segge alatt volt az önbizalmam de még fent sem vagyok ilyen közösségi hurkákon :) Csak sima messengert használok hogy írogáljak azzal aki számít
2019. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Alapvetően igen. Várják a közösség visszajelzését, hogy amit csinálnak az jó, szép, figyelemre érdemes. Nekem a Facebook alapvetően faliújság, arra sem teszem ki a reggelimet.
2019. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, önbizalomhiány vagy kérkedés!

Vagy "én megmutatot" ki vagyok gondolat játszódik le a fejükben...

2019. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelemre vágynak.

Csak abból gondolom, mert nekem is volt egy ilyen korszakom tiniként és én egyrészt a figyelmet szerettem volna felhívni magamra, másrészt akkor ez volt a menő, hogy az életünk minden kis szir-szar részletét megosztjuk a facen lájkokra vadászva, és nem akartam kimaradni.

Tudom, tudom, ne álljunk be a sorba, legyünk egyéniségek, blablabla...

Szerencsére én is és az akkori kortársaim is kinőttük ezt a mániát.


25/F

2019. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!