Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy egy...

Mitől lehet az, hogy egy másokkal elég közvetlen ember, aki nekem jó barát, épp engem nem ölel meg pl. elbúcsúzáskor?

Figyelt kérdés
Ellenben más, erősen introvertált netes barátaimmal; akiket először láttam, mégis előbb öleltek röviden, aztán köszöntek. Amúgy mindkettő rendben van, mindenki legyen önmaga, csak ez így most érdekel.

2022. aug. 27. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ki megy oda olelgetni? A többiek hozzá vagy ő hozzájuk? Mert én csak akkor koszongetek így amikor más is kezdeményezi mivel nem nagyon szeretem az olelkezest. Lehet higy ő is így van vele. Mivel te nem kezdeményezted ő nem erőltette. De szerintem sokan nem is szeretik, nem kell erőltetni.
2022. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán úgy érzi nem vagytok annyira jóban, vagy nem akarja hogy félreértsd, ilyesmi. Már ha mindenki mással csinálja, kivéve veled.


Ha senki mással sem, akkor egyértelmű hogy ő nem híve ennek, nem ölelkezős típus.

2022. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével." - García Márquez.
2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attol fugg mennnyire vagytok kozvetlenebbek egymassal


De amugy az elso valaszoloval is egyetertek

Vagy egyszer oleld meg te is ot es nezd meg a reakciojat:D

2022. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, - mert ne a Harlemben élünk!
2022. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!