Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyermekkori jóbarát halálát...

Gyermekkori jóbarát halálát hogyan lehet feldolgozni? Mi volt a halál oka? Hány évesen történt?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnék történeteket.

2022. máj. 21. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem volt igazán közeli barátom, mert ő 2 évvel idősebb volt és gyerekkorban ez azért eléggé nagy különbség. Neki is megvolt a saját baráti köre, nekem is, de azért voltak közös kalandjaink. Egy tavaszi napon felmászott egy fára, de megcsúszott és lezuhant. Egy fém szemetes konténerre esett rá fejjel, ami azért volt kitolva az út mellé, mert aznap jött a kukásautó. (Én nem voltam ott, de 2-3 barátja látta, ahogyan lezuhan.) Mivel a mi házunkban lakott, több napig téma volt a szomszédok közt a balesete és hogy kórházban van. Azt viszont senki nem tudta, hogy mennyire súlyos. Egy héttel később jött a sokkoló hír, hogy nem tudták megmenteni. 10 éves volt. Arra emlékszem, hogy egy ideig semmihez sem volt kedvem, még játszani sem mentem le.
2022. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!