Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manipulatív emberek manipulálása?

Manipulatív emberek manipulálása?

Figyelt kérdés

Erdekes elmeletem van: mostanaban tobb olyan manipulativ emberrel kerultem kapcsolatba, akik nem annyira okosak, hogy elfedjek a valodi celjaikat.


Es mint megtudtam toluk, mindig azt mondjak a masiknak, amit hallani szeretnenek... tehat ezzel tudnak elvileg manipulalni.


De ahogy figyeltem oket, valojaban oket is lehet manipulalni azzal, hogy hatarozott vagy es ha olyasmit mondanak, ami neked nem tetszik, eleg csak csunyan nezni rajuk es mar visszakoznak is.

Na persze az ilyenekre nem biznam egyetlen titkomat sem, sot tavolsagot tartok toluk, es igy sikeres a manipulacio.

Van esetleg hasonlo tapasztalata masoknak is?

Egyebkent ezt valami betegseg okozza az ilyeneknel, hogy sokszor azt hiszik, miattuk cselekszik ugy a masik, ahogy?



2022. aug. 28. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Amit magadnak megengedsz azt másoknak is megengeded hogy megtegyék veled - még ha nem is tudatosan.

Ebben az esetben ez a manipulációval van így.

2022. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Viszont ügyelj arra, hogy úgy manipuláld a manipulását, hogy ne manipuláljanak közben!
2022. aug. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Igeny genya embert ismerek, nagy vallásfan, a saját érdekében, létrázása érdekében teszi csak ezt. az ilyen egy kretén.
2022. aug. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Konkrét példát is tudnál írni?
2022. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne pár konkrét példa kedves kérdező!
2022. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!