Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy manipulatív ember?

Milyen egy manipulatív ember?

Figyelt kérdés

Aki manipulál másokat.. hogyan csinálja? Mivel?

Ti találkoztatok már ilyen emberrel?

Az összes ilyen ember rossz ember?



2021. jan. 8. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Beteg emberek. Sajnos volt ilyenhez szerencsém. Egy szava sem igaz, azt se szabad elhinni, amit kérdez.
2021. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Aki tesz azért, hogy végül azt csináld amit ő akar. Persze ezt sose mondja ki, inkább megpróbálja úgy szervezni a dolgokat, hogy te ezek indíttatására cselekedjél.

Például összeugraszt másokkal majd eljátsza a támogatót, és mivel bízol benne, adsz a véleményére, onnantól kezdve bármit mond, valamennyire hiszel neki, emiatt képes az érzelmeiddel irányítani téged.


Elég nehéz megmondani, mert a legtöbb ember nem tartozik sem a jó, sem a rossz kategóriába. Természetesen az ilyen illető káros. Én általában konfrontálódok, hogy összetörjem a világnézetét, miszerint képes bármit is befolyásolni a környezetén. Lehet, hogy nem szép dolog, de nálam mindenki a saját főztjét kapja.

2021. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Ajjj állj már le. Már 100 kérdésedben megmagyaráztad ezt már magadnak...hihetetlen ez az ember. Mindjárt elkezdi irkálni a saját kérdésére a válaazokat, minden mondatot külön elküldve így lesz 40-50-60 válasz, amiből 30 saját maga.
2021. jan. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
A manipulatív emberek betegek. Kezeltetni kellene őket....
2021. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Diliházban a helyük...
2021. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Megint te?🤦‍♀️

Nagyon beteg vagy!!!

2021. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mih? Gyerekek miről beszéltek?😅

Ki az aki saját kérdésére válaszol? Én azért írtam ezt ki mert.. megkaptam, hogy megpróbáltam manipulálni valakit... Pedig csak megkértem valamire. Szóval most egy kicsit félek, hogy rossz ember lennék, mert nem akarok bántani senkit sem.

2021. jan. 8. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy rossz ember. Mindenki manipulál, és játszmázik, van aki tudatosan, és sokan tudatalatt. Pl: egy kisgyerek is manipulálja a szüleit a sírásával, hogy megkapja a játékot, amit szeretne.


Lehet nem a legetikusabb eszköz, de nagyon hasznos. Nagyon sokaknak nincs jómódú háttere, kellemetlen környék, esetleg a család sem az igazi, rossz gének..stb. Az ilyen embereknek mégis mit kellene tenniük, hogy előrébb jussanak, ha a kemény munka sokszor nem elég. Akik itt szidják a manipulatív embereket valószínűleg csak a fogadó részen helyezkedtek el, vagy sosem volt szükség rá, hogy ilyesmihez forduljanak. Jó nekik tényleg, de ne felejtsük el, hogy nem mindenkinek vannak meg a lehetőségei, adottságaik, hogy becsületes úton szerezzék meg azt amit akarnak.


Egyébként kérdező nem vagy rossz ember. Könnyen lehet, hogy az illető aki ezt mondta neked így akar hatni rád, hogy rosszul érezd magad emiatt.


Akikre itt sokan gondolnak egyből a rossz indulató manipulátorok, akiknek a cél szentesíti az eszközt. Hazudnak, kétszínűek ezek az emberek. Mindenkinek azt mondják, amit akarnak hallani. Azt szeretnék, hogy kedveljék őket, mert akkor ezt kitudják használni. Aki nem kedveli őket, azt aláássák, pletykálnak..stb tönkreteszik a hírnevét, vagy legalábbis megpróbálnak keresztbe tenni neki. Továbbá nem aggódnak azon, hogy rossz emberek-e, lehet tudják, lehet nem, nem érdekli őket. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy sokat hazudnak, sokszor fél igazságokat mondanak, hogy később könnyebben kibújjanak a felelősség alól.

2021. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Úgy csinálja,hogy például bűntudatot ébreszt benned ahhoz hogy a célját elérje nálad.Érzelmi zarolás se ismeretlen neki merthát ezzel is jól lehet manipulálni.Nem feltétlen kifejezetten rossz ember csak ő ilyen erőszakos személyiség.Mindig irányítani akar mindenkit és ahogy ő fütyül úgy ugráljon mindenki és persze minden vitában csak neki lehet igaza amit kényszeresen bizonygat is.Aki elbírja viselni akár egy életet is le tud vele élni ha elég toleráns ember,mert ő hozzájuk az kell.A másik pedig az,hogy mindig állj a rendelkezésére vagy megsértődik és még a végén te érzed magad sz@rul holott nem mindig van se kedved,se időd ővele foglalkozni.Ettől ő akiket szeret azokkal lehet aranyos.Például ha te nem akarsz egy témáról beszélni akkor elkezd piszkálni,hogy miért nem és kierőszakolja hogy az legyen a téma,mert ő ilyen erőszakos.Én már találkoztam ilyennel és néha rettentően idegesítő volt máskor pedig nem.Nem volt rossz ember csak más mint én
2021. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat 8 és 9❤️

Sokat segítettetek.

2021. jan. 10. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!