Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen visszajelzéseket kapsz...

Milyen visszajelzéseket kapsz a környezetedtől?

Figyelt kérdés

És arra is kíváncsi vagyok, hogy mire?

A munkádra, a külsődre, az eszedre, vagy valamilyen képességedre?

Időnként mindenki kap visszajelzésejet, akár szóban, akár tettekben. Neked mi az amit már sokan mondtak? Pozitív, negatív és a kettő közti egyaránt jöhet!



2022. aug. 30. 17:10
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
83%

Munkàm: relatíve jól csinàlom, sokan megbecsülik.


Külsőm: nem vàrok alapvetően visszajelzést. Néha kéretlenül kapok, abszolút nem negatívakat.

Aprósàgokra kifejezett dícséreteket kapok, bàrazokat egy szerelmes nőtől....szóval elfogult is lehet...


Eszem: àltalàban azt is dícsérik.

2022. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A munkámra többnyire jó, de lehet, hogy nem merik megmondani egyesek a tutit.

A személyiségemre? Azt inkább hagyjuk, mert nagyon gyatra:(.

2022. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden pozitív. Vagy legalábbis az sokkal gyakoribb.


Munka: elégedettek velem, megbecsülnek, kifejezetten jónak tartanak. (gyakornok vagyok)


/ezzel kapcsolatban: ha valakinek megemlítem mivel foglalkozom meg mit tanulok, kb leesik az álla, nem győz ámuldozni, néha úgy kezelnek, mint valami zsenit -ami nem vagyok stb. Néhány napja voltam iszogatni baráti társasággal, ahol több számomra ismeretlen is volt. Valahogy szóbajött, megkérdezték mit csinálok, kicsit belementem abba hogyan jutottam ide, hogy mennyire hálás vagyok a mentoromnak stb. Erre a srác próbált rábeszélni, hogy igenis legyek büszke, mert ez k.rvanagy dolog és hogy vállaljam, hogy ez maximálisan az én érdemem./


Külsőmre is szoktak. Bizonyos dolgokat gyakran megdícsérnek emberek. Rokonok is, barátok is, de random idegenek is. Meg persze a pasim is, de ő sokkal többször, sokkal többet.


Mint feljebb írtam, gyakran dicsérik/ismerik el az eszemet.


Egyéb képességet is, leginkább a hobbijaimmal kapcsolatban, de vannak ilyen általánosabbak is pl kitartás, hivatástudat, nyugodtság, kiegyensúlyozottság, optimizmus.


Persze vannak kritikus kommentek is, ezek többnyire valami rossz irányú változásra vonatkoznak, ezeken rövid időn belül szoktam változtatni. Pl fáradtság, lustaság, negatívabb hozzáállás, ingerlékenység. Amik állandó rossz tulajdonságaim pl szar ízlés divat terén, sminkelés/egyéb nagyon nőies dolgok mellőzése, külső hibák, azokra szinte sosem érkezik megjegyzés.


21L

2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!