Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzzem le a vértől való...

Hogy győzzem le a vértől való irreális mértékű irtózásomat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodok minden némi nemű vértől, nem tudok ránézni anélkül, hogy rosszul ne lennék. Ez teljesen megkeseríti az életem.

Nem tudok normálisan vért adni, vagy ritka esetekben vérvételre menni, mert nem érzem magam biztonságban, ha nem látom mi történik, de ha nézem meg rosszul vagyok, az ájulás kerülget.

Abba meg már ne is menjünk bele, hogy nő vagyok, és milyen szívás ilyen irtózás mellett a menstruáció.... Mert annál is hasonlóan rosszul érzem magam, ha azt a vért kell látnom.


2022. szept. 2. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichologust, vagy expozicios terapiat probaltal mar?
2022. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem.
2022. szept. 2. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Disznóvágáskor a friss vérből mindig megiszunk egy pohárral.

Meleg még, habos mint a kakaó, jól esik a hidegben, jó az íze, szép a színe, egészséges. Sajnos sokat nem lehet, kell a hagymás vérhez meg a hurkába is hagyni.


Ha teheted próbáld ki te is.

Ha sikerül legyűrnöd a kezdeti viszolygásod és megkóstolod akkor biztos vagyok benne, hogy ízleni fog. Szerintem tud segíteni, hogy a saját véredtől se undorodj.

Régen a nagyanyám a csirke vérét is megitta a vágásnál, azt mondják az is finom, de azt még nem próbáltam.

2022. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as, a disznóvért én is szeretem. Először kiskoromban kóstoltam meg egy családi disznóvágás közben és azóta is szoktam inni ha van rá lehetőségem.
2022. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Ilyet már csináltam régen. Ezzel semmi bajom nincs, mert nem nyitom ki közben a szemem
2022. szept. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!