Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvenc kisvárosi vendéglődben...

Kedvenc kisvárosi vendéglődben rossz ételt kapsz. Hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés
Előre szeretném jelezni, hogy a példa nem konkrét, tehát nem tanácsokat kérek, hanem a véleményeiteket. Azért írtam, hogy kisvárosi, mert az itt lényeges, hogy ismered a tulajt, esetleg a személyzetet is, meg ott általában mindenki ismer mindenkit. Az viszont most mindegy, hogy ez először fordul-e elő vagy már többedjére, meg az is, hogy pl. elsózták a levest, vagy szagos húsból készítették a főételt stb. Ki mit tenne?
2022. szept. 3. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Nem szólsz semmit, tekintettel az ismeretségre, meg nehogy megjegyezzenek, megszóljanak
Akár udvariasan, akár határozottabban, de jelzed nekik a dolgot, azonban nem csinálsz belőle "ügyet"
Azonnal hivatalos panaszt teszel a hatóságnál
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nem tennék semmit. De ha másodjára is rossz az étel (előfordul azért hogy elrontjak, de például másnak így is ízlik, neked meg nem), akkor nem mennek oda többet enni.


Ennyire egyszerű.

2022. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem szoktam panaszkodni (akkor se, ha évek óta ismerem a helyet), nem megyek oda többet ha sokszor eljátsszák ezt egymás után.

Úgyis vannak még bőven ilyen helyek. A sz@rok egy idő után maguktól becsődölnek.

2022. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, ha ennyi a bajom, hogy másképp van fűszerezve, mint ami az én ízvilágom, akkor mást eszek vagy nem eszem ott. De ha véletlen romlott benne valami, akkor lehet jelzem nekik, de semmiképp nem csinálok cirkuszt meg ilyenek.
2022. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólok, persze. Persze ha csak az én ízlésemnek nem megfelelő (mondjuk túl sós, de nem ehetetlen), akkor nem mondok semmit, maximum a legközelebbi rendelésnél, hogy a sültkrumplit só nélkül kérem, mert múlkor túl sós volt nekem.

De ha tényleg minőségi probléma, akkor jelzem. Még az is lehet, hogy a tanuló készítette, aztán a séf pont azt nem ellenőrizte.

De ugye azt írtad, hogy a kedvenc éttermemben. Az én kedvenc éttermemben tudom, hogy kínosan ügyelnek a minőségre (nem is egy olcsó hely), ha valami nem jó, akkor tudni akarnak róla.

2022. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!