Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell lenyugtatni a...

Hogy kell lenyugtatni a cigányokat?

Figyelt kérdés
Mikor éjjel a felbőszült, részeg vagy drogos cigók többen odajönnek hozzád a nyugatinál vagy blahán kötekedni, hogy útban vagy, vagy ránéztél, hogy lehet elkerülni velük az összetűzést? Múlt hétvégén épp fel tudtam szállni egy buszra pedig már kóstolgattak. Attól tartok legközelebb megvernek vagy szúrnak…

2022. szept. 8. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Elfutsz.
2022. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Elkerülöd az olyan helyeket ahol ezek a csótányok gyülekeznek.
2022. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sokkoló vagy gazspray.
2022. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ne szidjad és ne oktasd ki őket. De lehet ez már késő.. :P
2022. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem legális,de 3 lépés:

1.Elmész a barkácsboltba,vagy vadászboltba,vagy egy drogériába.

2.Veszel keretedben beférő fegyvert (mondjuk lánc+lakat,vagy kisebb kis kalapácsot,dezodort,sokkolót)

3.És első aki beszól,és neked hajt akkor puffold meg,ne sajnáld,nem apád em anyád!

+ 1 tipp:

-Inkább válaszd azt hogy veszel egy paprika sprayt,meg egy Spyderco bicskát (ami ilyen kisebb méretű bicskákat csinál)/hordjál egy fém lámpát,és menekülj!

Fém lámpát azért mondom,mert bele világharol pofájukban és talán statikusan leállnak a támadással,és esetlegesen jól megtaposhatod!

Nem ilyen kínai műanyag fajtát ajánlom,hanem iylen akkumlátorosak,mert annak nagyobb a fénye!

2022. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

#5 és ha mire előveszi, már kicsavarják a kezéből és ellene fordítják a sprét, a kést, a kalapácsot, a sokkolót?


Meg 1:1 esetén is megvan rá az esély, hát ha még körbe is állja 3 rétinéger.

Veszélyes ilyen dolgokat ajánlani, főleg ha azt sem tudja hogyan kell használni.

2022. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

6

Na most nem szeretnék izélni,de kb nézz ki a kérdező a válaszod alapján:

"Várjá' báttya,van egy 20 forintod buszjegyre?"

"Nincsen áááááhhh"

"Csúfolodsz?YCVVCAFFGashjah most kinyírlak"

"áá,kés,és 6-an vannak ááááááhhh" *dirr-durr-csatt durr*

De amúgy nem egyszerűségért:

Nem kell retardáltat játszani,simán egyiket kioffolod,és elmenekülsz,nem kell rambot játszani..

2022. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A telefonomat nyomkodtam a megalloban, ok meg harman egymas mellett vonulva nem fertek el mellettem a jardan ezert beallt elem az egyik es nekiallt kotekedni hogy “nem latod hogy utba vagy te kutya? Mozogjal mer szetbombazom a fejed” en meg mondtam hogy elnezest nem figyeltem, aztan folytatta hogy mit ugatsz ki kerdezett stb… nem tettem semmi rosszat… A bicskat legalis hordani? Es ha mondjuk ram tamadnak en meg szurok akkor nem kerulok bortonbe?
2022. szept. 8. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem de visszafordítják a szúrást és beléd fog állni a saját bicskád.


Ha szerencséd van túléled.....

2022. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8

Kkkve törvény értelmében lehet 8 centi alatt bicskát hordani,de nem tiltja (mondjuk bünti lehet ebből )

[link]

2022. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!