Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok úgy általában a...

Mit gondoltok úgy általában a tipikus protein huszárokról? Szerintetek nem szánalmas valahol egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem veszik észre, hogy csak átejtik őket hogy megvásárolják ezeket a nagyon "egészséges"termékeket?

#edzés #gyúrás #Protein barmok
2022. szept. 9. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, milyen az a felfújt izom? Sokszor hallottam ezt a kifejezést, hogyan kell ezt elképzelni, edzés nélkül épít izmot ami nem tud erőt kifejteni?
2022. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

#11


Google nem a barátod?

Tessék, megtaláltam neked: [link]


Én nem a 7-es válaszoló vagyok.

2022. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

#11: Nem, azt jelenti, hogy edz arra a pár izomcsoportra, ami látványos, durva tömegnövelő "diétával" (szándékosan idézőjelben), de közben a többi izomcsoportot nem edzi, így funkcionálisan gyenge marad.

Nagyon faék példa, de lehet fekvenyomni nagy súllyal és feszíteni, de közben pl, nem tud két ásónyom mélyen kiásni 5 m-t egy vízcsőnek, vagy nem bír felemelni 3 másik emberrel egy nehezebb tárgyat, hogy odébbrakják. Mert pl a hát, deréktáji izomzat durván le van maradva, de akár #10 példája is jó


#7

2022. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Proteinhuszár:DDD ez jó duma

No . Szeretem a hörcsöglecsót( műzli a gyengébbek kedvéért) viszont a tejtől befo$0k.

Az általad említett fehérjeporokhól viszont nem, így azzal eszem. Sőt az dgyik gyártónak van baromi finom narancslé ízűje is, azt meg csak simán szeretem.

Proteinhuszár lennêk? Kétlem. Át vagyok bacva? Azt is kétlem.

2022. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem addig, ameddig ő magának megveszi ezeket a termékeket, pluszproteint visz a szervezetébe, mert hisz abban, hogy az jót tesz neki, de másokat nem gúnyol / cikiz ki, amiért nem ezt az életvitelt folytatják és nem is oktat ki senkit, nincs gondom velük. Akkor van, amikor ez a proteinhuszárság átmegy megmondóemberségbe, "coach"-ságba, hülyeségek igazságként való terjesztésébe (pl. ismertem olyat, aki fennhangon hirdette azt, hogy az, aki nem iszik proteinshake-et meg nem visz be plusz proteines termékeket, az NEM EGÉSZSÉGES... és hogy az hülye, aki csak húsokból, zöldségekből, tejtermékekből és tojásból akar fehérjét bevinni a szervezetébe... mintha mondjuk akkor minden ember egészségtelen lett volna 100 évvel ezelőtt... nettó gülyeség).
2022. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!