Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám furán, ha...

Miért néznek rám furán, ha azután a kijelentés után, hogy tanárnak készülök, azt mondom, hogy nem szeretem a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

Leginkább a nyolc év alattiakat nem szeretem többnyire, és minél fiatalabb, annál nehezebben viselek egy gyereket. Én meg amúgy középiskolában szeretnék tanítani majd, esetleg általános iskola felsőben. Az már pont nem az a korosztály. Szóval picit érthetetlen, hogy egyesek szerint bajos, hogy nem szeretem a kisgyerekeket, amikor nem is szándékozom velük foglalkozni. :D

Pedig rendszeresen meg szoktam magyarázni, hogy nagyjából a 0 és 8 közöttiekkel van bajom csak.


2022. szept. 10. 11:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

12:

"Jóval magasabbra tenném a pedagogiai pályához a követelményeket, akik kezébe diakok kerülnek az biztos."


Látszik is, hogy nem nagyon fogott rajtad az oktatás. El sem kezdem számolni a helyesírási és stilisztikai hibákat, amiket ebben az egy mondatban elkövettél.

Egyébként, ha nem vetted volna észre, már évek óta tanárhiány van. A gyerekem középiskolájában például már nincs fizika szakos tanár, fizikaórán biológia és földrajz szakosok tanítanak valamit, amire emlékeznek középiskolából. Ha érettségizni akarna fizikából, bajban lenne.

2022. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 NTBS ***** válasza:

Két ok miatt.

Tanár akarsz lenni.

Illetve nem akarsz kicsiket tanítani.

Általános iskolába ne menj.

Van olyan magyar-történelem szakos kolléganőm, aki alsósoknak rajzot, éneket, testnevelést tanít.

+A helyettesítés.

2023. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!