Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy kiraboltok egy bankot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem…. Minek? Nincs ott sok kp…
2022. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább lottozo vagy trafik.
2022. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen nem tudom hogyan lehetne kivitelezni. Inkabb egy program automatákhoz.


De volt egy tarsaság ahol azt mondták az egyik srácra (fegyveres), hogy raboltak vmi kisebb fiókot, na én el se hittem mert igaz hogy benne szoktak lenni bűnözesben de ELŐTTEM amit en látok abbol a srácbol a velem valo kontextusaiban egy mulya balfék az egész srác! Képtelen vagyok felfogni azt hogy valaki akit ilyennek látok ismerek, az annyira sunyi rafinált és bűnöző hogy erre képes.

2022. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

A program:

Hallottam hogy csináltak olyat egy programmal hogy adott atm kbol ha valaki penzt vesz fel akkor egyetlen centet masik szamlara "utal" az atm.

Azon buktak le csak, hogy hirtelen ment egekbe a számlájuk egyenlege. Nagyon hirtelen rengeteg penz volt fajta ami nagyon hirtelen növekedett pedig más állambeli számla volt. Azzal az egy centtel senki nem foglalkozott.

(3)

2022. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs ott sok pénz. + örök életemben ne tudjak békésen aludni, attól félve hogy mikor rúgja rám a tek az ajtót? Ennyit nem ér a pénz.


Mai világban van szinte bárki számára elérhető és egyszerű módja a pénzkeresésnek. Minek is kockáztatnék.

2022. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kroms ***** válasza:
Persze, de nem érné meg, mert utána életed hátralevő részében bujkálnod kéne, ha meg elkapnak, többet kapsz érte, mint egy gyilkosságért.
2022. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egy amerikai kisvárosban lehet megéri, mivel meg is tudsz lógni..mások a távolságok.

De itt európában esélyed sincs.

2022. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érné meg, mert a bankokban manapság a pénz nagyja már virtuális. Gyógyszertárat jobb ötlet kirabolni, ott sokan fizetnek készpénzzel, és rengeteget költenek.
2022. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dolgoztam bankban, belsős összejátszással még nagyon kicsi eséllyel működhet, de amúgy esélytelen.

Már csak azért is, mert a bankok kameráit távolról is figyelik aktívan, szóval hiába működnek együtt a bent lévők, a kijáratnál már a rendőrök várnak.

Párszor volt véletlen néma riasztás nálunk, 1 perc alatt mindig ott volt egy készenlétis rendőr pár.

1 perc alatt még akkor se érsz be a pénzhez, ha egyből nyitnak minden ajtót.

2022. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal egyszerűbb ma már legálisan pénzhez jutni. Rablás nem járható út ma.
2022. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!