Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ilyenek a...

Hogy lehetnek ilyenek a gyerek szülei?

Figyelt kérdés
Anyám vidéken dolgozik tanárként, és mondott egy olyan sztorit, hogy az egyik 14 éves tanítványa napi 1 doboz cigit szív el. Amikor megkérdeztem, hogy a szülei mit szólnak hozzá, meg hogy mégis honnan van rá pénze, azt mondta, hogy ők is megkérdezték a szülőket, de ők azt mondták, hogy idézem: a gyerek csak így nyugszik meg. Ha nem kap cigit, akkor dührohamot kap. A szülők ezért megveszik neki a cigit. Ti mit gondoltok az ilyen szülőről (és gyerekről)? Látszik, hogy a kőkemény függő, de én akkor sem vennék neki soha cigit, végső esetben elküldeném valami elvonóra. 14 évesen napi egy doboz azért gáz.
2022. szept. 11. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem túl felelősségteljes szülők. Ennél többet nem tudok elmondani róluk.
2022. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kroms ***** válasza:
80%
Rejtett erőforráséknál ez teljesen átlagos dolog, sőt, ennél sokkal rosszabb szokásaik is vannak.
2022. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Régebben is voltak olyan gyerekek akik cigiztek. Ikyen szülők is voltak. Lesz4rnám. Semmi közöm hozzá
2022. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondolom hogy felelőtlenek

Nem szeretném, hogy ilyen korán dohányozzon a gyerekem és megpróbálnám lebeszélni

De, nem tudom elitélni őket teljesen

13 évesen kezdtem cigizni

Anyum kocsmában dolgozott , amikor 14 éves voltam már anyum hozta nekem haza minden este az 1 doboz cigit a melóból.

Nem engedte sokáig. Meg is vert miatta

Viszont elkezdtem lopkodni a pénzt anyumtól, egyszer egy gyűrűjet is elvittem 🙈

Aztán már a barátaimmal a nagyobb csikkeket kerestük ha nem volt cigink. Így jobbnak latta anyum ha ő hozza/ vegye nekem, minthogy lopkodjak.

🤷‍♀️

2022. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az a gyerek már nemcsak NORMÁL cigit szív.

A szülők meg asszisztálnak hozzá. Függőt neveltek a gyerekükből.

2022. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Menj be a nyóckerbe, kis ci..gyerekek még ki se látszanak a földből és már bagóznak. Természetes szelekció, a selejteket a természet kiszelektálja.
2022. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem kárpáti brazil volt. Őnáluk már meg sem lepődnék egy ilyen apróságon.
2022. szept. 11. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát... mint pedagógus, jogában állna hívni a gyámügyet és a szülőkre küldeni...

Persze az a gond, hogy az állami gondozásnál émg ezek a szülők is jobbak, szóval érthető, ha nem teszi.

Szar ez mindnehogy. Az a gond, hogy nincs rá rendes megoldás. Minden amit tudunk tenni az az, hogy a gyerek felnő és értelmes lesz annyira, hogy belássa ezt nem kéne.

2022. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dühroham nem probléma. Természetes folyamat a gyógyulás kezdetleges szakaszain. Elfolytani a gyógyulást, ezzel a betegséget is növelve, mindezt egy méregtartalmú szerrel.., az probléma.
2022. szept. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kroms ***** válasza:
Sajnos egyre több az elsötétedett fehér is, ez van. Pl. a lakótelepi fehérek is hajlamosabbak kátrányos helyzetűként viselkedni, mivel velük elvegyülve szocializálódnak.
2022. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!