Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha észreveszitek, hogy valaki...

Ha észreveszitek, hogy valaki az arcotokba bámul utcán/tömegközlekedési eszközön akkor visszanéztek rá, vagy elfordultok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránézek egyszer, aztán ennyivel nyugtázom.
2022. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én simán megkérdezem mit nézel.
2022. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Psycho ***** válasza:
93%

Néha azt csinálom, hogy én is elkezdem bámulni. Sok esetben ez elég ahhoz, hogy ő forduljon el.


Ha nem működik, akkor berakom a fülest, elindítok valami zenét, becsukom a szemem, és már "máshol is járok", így nem zavar.

2022. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránézek 1*-2*, majd elnézek másmerre, de vallójában zavar, ha állandóan néz.
2022. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:
8%
Ha csávó akkor keményen visszanézek ilyen "gyere ba...dmeg" tekintettel, ha szép csaj akkor rámosolygom, ha csúnyácska akkor úgy teszek mintha nem vettem volna észre :)
2022. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
5#, na tőlem kapnál pár atyai sallert.
2022. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen visszabámultam, de sok a paraszt és bámultak ugyanúgy tovább, így másvele nézek, igyekszek nem törődni vele.
2022. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!