Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsoltok vagy tennètek...

Mit tanácsoltok vagy tennètek ebbe a helyzetbe ? (Bocsi hosszúra sikeredett)

Figyelt kérdés
Az egész ma este történt nincs jó kapcsolatom anyum èlet társával az tudni való dolog rollam hogy szeretek hülyéskedi nem szeretek komolykodni öcsémnek hülyültem szokás szerint erre anyum szólt hogy fejezzem be utánna ki is jöttem erre kijött az élet társa a konyhába elkezdett úgy beszélni velem mint egy kutyával teszem hozzá nekem ő senkim nem apám egy senki mondtam neki csak játszani akartam öcsémmel utánna csak elkezdte a mocskos beszédet nem írom ki mert nem engedi az oldal asszem valami ilyesmin borult ki az agya mikor mondtam neki jól van idegesíts csak utánna indult a dulakodás ő kezdte úgy hogy én hozzá se nyúltam csak védtem az ütéseket meg lefogtam a kezét semmit nem éreztem el is löktem csomoszor úgy direkt nem akartam felhúzni az agyam mert magam ismerve már nem élne a k****g kèst nem akartam kivenni mert azt kellett volna csak akkor én ültem volna miatta mondtam is neki nyugtattam folyamatosan teszem hozzá én tényleg nyugodt voltam végig de ő folytatta volna meg mondta h mèrt nem megyek itt a lehetősèg közbe az harmonika ajtó széle is lepattant mert neki ment vállal mikor neki löktem aztán anyám meg öcsém is kijött h fejezzük már be stb stb utánna anyum a balhé után engem szidott le h bolond vagyok stb akármit mondhattam szokás szerint én voltam a sz*r de mondtam anyum előtt is neki hogy ezért holnap feljelentem mert nem én kezdtem a verekedést nem így ismertem meg mondták h menjek nyugodtan stb majd mondják hogy bolond vagyok meg hogy iszok mondtam nekik az nem úgy van hogy ezt azt mondanak mert én bevallom hétvégente szoktam inni nem járok sehova barátaim sincsenek ők is hogy így elnyomnak ebbe látom az örömöm olyankor jól èrzem magam de nem állok neki kötöszködni senkivel elvagyok a szombámba saját anyám nem ül le velem beszélni úgy mint régen mióta együtt van ezzel a nyomival azóta van ez mer az okoskodik mint valami nagy professzor lenne nekem ez is vissza taszító utálom ezeket a mindenkit lenéző okoskodo senkiket meg kint dolgozik külföldön jól keres anyum tagadja hogy a pénze miatt van vele állítólag szereti is na de ezt a rejtett agresszióst? mert akkor így akárkire veszélyes lehet hogy ő kezdi a kakakodást erre ha vissza mer szólni valaki már ugrik neki most oké hogy munka nélkülin vagyok mert túlsúlyos vagyok és ahol eddig dolgoztam a hátam nem bírta a folyamatos álló munkát becsipödött nem egyszer ez miatt el is küldtek de munkám mindig volt most is keresem ezért se kéne belém állni hanem segíteni meg szeretni mint egy rendes anyának szokás nem egy ilyet védeni meg rá hallgatni állítólag azért van vele mer nyugodt természetű hát most láttam menyire mondtam neki is hogy kezdődött ez az egész meg hogy holnap elmondok mindent hogy ők mit csinálnak velem semmi szeretetet nem kapok csak a mocskolodást másik két tesómmal ilyen bajuk nincs én nem tudom mért vagyok kivétel anyum tudom sokat idegeskedik mert neki is a hátával vannak bajok emellett sok minden más betegsége van könyvtárban dolgozik közmunka bèrèrt de máshová nem tud menni ez miatt húgom okos jól tanul orvosit elvégezte most képzi tovább magát öcsém még kiskorú közép suliba jár vele sincs különösebb bajuk mindig én vagyok a rosz pedig én se vagyok az csak mert én más vagyok szeretek hülyülni örök gyerek vagyok nem akarok megkomolyodni mert én úgy nem érzem jól magam nagyapám is ilyen volt persze végzettségem nekem is van középsuli ami nekem épp elég mert nem az eszem miatt vagyok híres de ezt sose értettem saját családomnak mért kell így viselkedni velem mint egy elitèlttel pedig én annak idején anyuci kicsi fia voltam ezért is fáj ez nem értem úgy ovott féltett pedig ezért is nem értem de azt vettem észre azóta van ez mióta elvált aputol ès össze jött ezzel a halára ítéltel tele beszélte a fejét anyumnak hülyesègekkel mondtam anyámnak is sokszor hogy ő nekem nem az apám ne akarjon az lenni még ha ő hozza neki a pénzt akkor is nekem nem kell a pénze de szokás szerint én voltam a szar ekkor is mert már tele beszélte a fejét saját apám nem csinált így mint ez a senki én amúgy se szeretem az embereket ritka akivel jól kijövök ezt anyum is jól tudja akkor örülök mikor nincs itthon kint dolgozik külföldön 1 hetekre jár haza de most asszem 3 hónapot itt fogja enni a fene mert kiváráson van ez ilyen kötelező ott nállunk szóval most ilyenkor ő is munkanèlkülin van állítólag anyumnak mi vagyunk az elsők ez ma nem így tűnt láttam milyen balhé volt mellém sem állt mikor volt ez a dulakodás de nem baj ha ők így akkor én is itt untam meg holnap feljelentést teszek anyum nyomoréka ellen öcsém miatt nem akartam este kihivni őket mert holnap megy suliba lehet költözök apám házába ő megért engem jobb lesz nálla elfogad úgy ahogy vagyok de abban is reménykedek megurcolják ezt a szerencsétlent mert nagyon elhiszi hogy ő itt a valaki más lehetőséget nem hagyott mivel nem én kezdtem a balhét (24 vagyok)

2022. szept. 13. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Később végig olvasom, most csak a feléig jutottam, de ennyiből is tudok válaszolni a kérdésedre: szétvertem volna úgy, hogy 2 hónapig kórházi ágyon feküdne törött mindennel, ami van az emberi szervezetben, aztán ebből megtanulná, hogy otthon az anyukájával beszél úgy, ahogy akar, engem még csak nem is tegezhetne.
2022. szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt holnap vagyis ma bejelentem a rendőrségen kap valami büntetést ?

Mondjuk ő kezdte az egészet ő van sz*r helyzetbe

2022. szept. 14. 01:35
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 hidd el ha annyira gáz lett volna a helyzet biztos úgy lett volna nállam nem csak kórházba került volna de most megteszi a rendőrség is mondom úgy löktem el magamtól ahogy akartam azt 2 üresnek nevezett valamit meg se éreztem inkább dulakodás volt
2022. szept. 14. 01:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Latleletet vetess es azzal menj a rendorsegre feljelentest tenni.

Ha rajta nincsenek serulesnyomok.

Apadhoz koltozz azonnal mindenkepp.

2022. szept. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se olvastam végig, de pont eleget. A lényeg, hogy felesleges elmenni ezzel a rendőrségre, mert nem kezdenek a családi erőszakkal, ami ilyen minimális semmit. Ha esetleg van rajtad valami folt, vagy fájdalmad van, akkor talán. Távoltartásit fognak kérni. De ha elmúltál 18 akkor ezt nem ajánlom, mert anyud akkor kidob valószínű téged, és nem az élettársát. Ha anyud tagadja, és nincs szemtanú akkor téged vonnak felelőségre, és rosszul is elsülhet az egész, mondva pld , hogy te kezdted érv nélkül. Plusz bíróságra járni se olcsó (ügyvéd stb). Szóval én inkább csendesen elköltöznék.


Egy kérdés dolgozol, vagy jársz iskolába, vagy mit csinálsz egésznap?

2022. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!