Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem kapok wolt futárként...

Azért nem kapok wolt futárként borravalót mert kövér vagyok? Vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, múlt héten kezdtem a munkát. Online néha adnak előre a megrendelésnél, de személyesen kézbe szinte senki. Beszélgetek pàr itteni (nem pesten lakom) munkatárssal a telegramm csoportban, és ők rendszeresen kapnak, havi több tízezret tesz ki csak ez. Nem vagyok egy igénytelen külsejű, kedves is vagyok, csak sajnos múlt év december és idén marcius között híztam 30 kilót, amiből keservesen sok akarattal, gyógyszer melett 8 lement azóta. Valóban ez lehet sok embernek, mindegy hogy férfi vagy nő unszimpatikus velem kapcsolatban?
2022. szept. 14. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

én pl nem is rendelek olyan étteremtől ahol nincs erintesmentes kiszállítás…

Extran szociális fóbiás vagyok, az ajtót kinyitni is felér nekem a pokollal… ha meg ott a borravalóval is szenvedni kellene abba bele is halnék… mondjuk ha valaki futár abba is belegondolhat hogy egy szoc fóbiás embernek maga a rémálom az étel átvétele

2022. szept. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, Ez annyira nem kifogás, ha te szeretnél borravalót adni, így is tudsz, ugyanis a woltnál lehet az appban adni...
2022. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 A kérdés konkrétan a Woltról szól, ahol van érintésmentes kiszállítás (2022-ben hol nincs?), szóval a hozzászólásod nem éppen releváns.
2022. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a kövérséged az oka, hanem például az, hogy válság van. Örül az átlag ember, ha még nem kell lemondania a megszokott dolgairól, nem még jattolgatnia ismeretlen embereket olyan dologért, amiért eleve fizet.
2022. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindig érintésmentes kiszállítást kérek. Régebben több borravalót is adtam az appos fizetésen keresztül, de már csak egy százast. Még ha tudom is, azzal nem sokra megy a futár.

De 6-7-800 Ft a kiszállítás, plussz 110 Ft szolgáltatási díj .

Így az embernek nem nagyon van kedve még 500 Ft borravalót is adni .

2022. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!