Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi jellemre vall,...

Milyen emberi jellemre vall, hogy egyik pillanatban normálisan beszélget, utána hirtelen ellenségessé, sőt kegyetlenné válik? Ez betegség?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem ezt az embert, sok dolgon keresztül ment, de nem gondolom, hogy reális lenne egy ilyen személyiségtorzulás. Már

Jó ideje nem beszélgettünk, csak korábban ismerkedtünk.


Mikor elkezdtünk beszélgetni kedves érdeklődő volt, aztán amint rátértünk arra, hogy ki mitől lenne boldog, mi hiányzik az életből, drasztikusan ellenséges lett, leK….-zott engem, mert nem értettem egyet azzal, hogy minden nő csak a pénzre megy. Nincs összefüggés ne keresd.


Szóval általános dolgokról beszéltünk, mint párkapcsolat, munka, pénz, barátok. Leostobázott, mikor előzőleg meséltem egy kudarcomról ami munkahelyi, majd felhasználta ellenem, hogy még arra se vagyok képes hogy egy munkahelyet megtartsak. Szerinte őt tisztelni kell, és aki nem így tesz arra van az ajtó. Mármint hogy ezért nincs kapcsolata. Mert magasra teszi a mércét.


Tudom, hogy ebben a kérdésben fontos az is, hogy mi volt az én reakcióm, hátha van alapja a kirohanásnak. Igazság szerint nincs, meg feltételezzük is hogy nincs, mert én így tapasztaltam, és nagyon kíváncsi vagyok úgy általánosságban mi lehet ez a személyiség zavar vagy torzulás. Egy elfogadó, kedves megfelelő párkapcsolati értékrenddel rendelkező ember volt, csupa kreativitás, művészetkedvelő, szorgalmas, egy teljesen normális viselkedés volt rá jellemző.


Fontos kiemelni hogy ismerkedtem ezzel az emberrel, szóval azt tapasztaltam, hogy olykor mint aki szándékosan akarna megbántani. Ez ha nem személyiségzavar akkor valami játszmának gondolnám, ami arról szólhat, hogy az illető meddig mehet el. Mint aki megakar lepni azzal, hogy valami durva dolgot mond. Néha blöffölt is csakhogy megbántson. Például hogy lefeküdt az exével addig, ameddig nem sírtam. Direkt nem volt elérhető, úgy hogy bejelentette hogy öngyilkos lesz. Szóval volt okom megszakítani ezt az ismerkedést, viszont időnként beszélgettünk minden szándék nélkül és azt tapasztalom, hogy egyre kegyetlenebbé vált, rá sem ismerek.


23 L



2022. szept. 16. 00:29
 1/6 Darius- ***** válasza:
100%
Tobb példa passzol a Borderline-al
2022. szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Incel
2022. szept. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Sima átlagember.
2022. szept. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban borderlinera vall. Velem is mostanában szakította meg a kapcsolatot az egyik legjobb barátom. Előző héten még közelebb éreztem magamhoz, mint bármikor. Aztán egyik napról a másikra elkezdett ghostolni, letiltott mindenhol és személyesen is ellenségként kezel. Körülvesznek minket a professzionális segítségre szoruló, beteg emberek, akikkel bármennyire is jó vagy hozzájuk, bármit teszel meg értük, előbb utóbb kibukik belőlük ez az oldaluk.
2022. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindenkinek jon be ha ilyen maganeleti, mely dolgokrol kerdezgetik vagy kioktatjak. Valszeg csalodasok miatt lett ilyen es nembirja a strapat
2022. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
komoly dolgok.
márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!