Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félig (kelet)ázsiai félig...

Félig (kelet)ázsiai félig magyar gyereknek lehet zöld vagy kék szeme és szőke vagy vörös haja?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni képeket ilyen emberekről? Nem sok ilyen félvért láttam még, az afrikai/fehér keveredés gyakoribb szerintem.

2022. szept. 16. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ritka, de lehet. A domináns allél mindig az, ami a sötétebb színt kódolja, így általában egy sötétszemű és egy világos szemű embernek sötét szemű lesz a gyerkőce. De van pár ritka kivétel.
2022. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár hónappal ezelőtt láttam egy családot a Szépművészeti múzeumtól nem messze, anyuka talán japán lehetett, tipikus ázsiai külsővel az apuka pedig szőke volt. A kisiúknak(aki talán olyan 5 éves lehetett)világosszőke haja, nagyon fehér bőre és kék szemei voltak. Az arca inkább ázsiai típusú volt, gondolok itt pl a vágott szemeire. Szerintem életem legszebb kombóját láttam
2023. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oroszországban előfordul az ilyen, a keleti régiókban, ahol a mongoloid csoportok keveredtek a betelepülő oroszokkal.
2023. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!