Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem tudnak...

A magyarok miért nem tudnak összetartani, gyűlölködés, utálkozás helyett?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam már a világon, de még egy ilyen megkeseredett, utálkozó, egymásnak keresztbe tevő nemzetet nem láttam.


A magyarokban miért nem alakult ki valami összetartás, közösségi szellem?



2022. szept. 21. 22:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem egy nepbol tevődik össze az ország. A sokféleség okozhatja. Majdnem mindenkinek vannak szláv, germán felmenoi illetve más nepekbol is. Csak meg kell nézni az utcán az embereket. Magas-alacsony minden hajszin, a fehér borszin mindenféle árnyalata, szemszin, különböző arcvonasok. Más népek egyformabbak pl. Lengyelek. Ez okozhatja szerintem.
2022. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Trianon vh2 orosz megszállás
2022. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert kisstílű rasszista nép vagyunk borzalmas XX. századdal a hátunk mögött, ahogy te is
2022. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

5# akkor kifejtem neked én is .


Egy undorító fåsz vagy ennyi

2022. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Én is egyre jobban azt érzem, hogy mérhetetlen gyűlölet van bennem a magyarok iránt. Ha el lehetne adni az állampolgárságot, már vagy kétszer megtettem volna és cserébe kértem volna másikat. Pont ezért a mentalitásért érzem ezt én is, meg hogy mindig okoskodik az akinek nincs agya. Segíteni meg nem segítünk egymásnak. Eldöntöttem, hogy én se fogok segíteni senkinek, felőlem akár az az idegen el is patkolhat, akkor se érdekelne.

Ha pedig én szorulok segítségre, magamon segítek, mert csak magamra számíthatok.

Szerintem Petőfiék nem éppen egy ilyen magyarságért adták anno az életüket...

2022. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
15# nem azok okoskodnak legjobban akik folyamatosan azt szajkózzák hogy más mennyit okoskodik? Na ugye
2022. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Pont a magadfajtákról beszéltem köszönöm.:)
2022. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
17# látom megy a szövegértekmezés. Én meg pont hogy a magadfajtákról beszéltem 1-1
2022. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%
Szövegértelmezés*
2022. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
még mindig idegesítő senki vagy :D
2022. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!