Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem tudnak...

A magyarok miért nem tudnak összetartani, gyűlölködés, utálkozás helyett?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam már a világon, de még egy ilyen megkeseredett, utálkozó, egymásnak keresztbe tevő nemzetet nem láttam.


A magyarokban miért nem alakult ki valami összetartás, közösségi szellem?



2022. szept. 21. 22:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

20# te meg egy elégé unszimpatikus entitás.

Mellé pedig idegbeteg is

2022. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert a trónbitorló fidess terror rezsim tönkreteszi az életünket
2022. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%

16. Pont erről beszélünk, amikor a magyar mentalitásra gondolunk.


Gyerekes én viselkedsz, mellette bunkó is vagy. Sajnálom..

2022. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Miért is? Pontosan akkor is igaz hogy azok a leghülyébbek akik mindenkit hülyéznek. Nehéz feldolgozni egy egyszerű tényt?
2022. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

24. Te állítasz valamit, aminek nincsen alapja. Mi is lenne?


Rendes vitára gondolok, ami itt N történt meg.

Amit ide "böfögtél", nem volt releváns a kérdéssel szemben, csak a te véleményed, nem egy jelenség, amit tényként is lehet kezelni, mint a magyar mentalitást.

2022. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
62%

24. A másik példa rád:


Pont ami a kérdésben szerepel! Ha valakinek más a véleménye, egyből támadsz! Miért kell széthúzni? Miért nem tudsz összetartani a többiekkel? Miért kell másokat degradálni, amint kiderül hogy nem értenek veled egyet vagy más a véleményük? Miért kell a véleményedet másra erőltetni? Mindenki azt gondol amit szeretne..

2022. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
34%

26# látom nem fogtad fel amit írok de mindegy.


Amúgy én nem fogadom el? Pl mostani legszéthúzóbb esemény a háború és special az ukránokat ugyan annyira egy aljas mocskos népnek tartom mint az oroszt. De ha nem értek egyet a többség véleményével ami abból áll hogy: Ukrajna valami szent ország ahol szent emberek élnek ahol a katonák nem követnek el háborús bűnt akkor rögtön ruszkiszopó , moszkovista ,birka meg propagandista vagyok . Akkor megint csak ott vagyunk hogy igazam van mert a többség Ukrajnát isteníti és mindenki mást lenéznek közben ők a legnagyobb hülyék ennyire egyszerű a képlet.


Amúgy te se fogadod el az álláspontom mert pontozgatsz rögtön óvodás módjára

2022. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%

27. Nem pontoztalak le, DE !


A háborút nem Oroszország kezdte, hanem Ukrajna. Csak sokan elfelejtik. Ahogy azt is, hogy Ukrajnában hogy bántak az emberekkel.


Egyébként Amerika pénzelte Ukjranát, szóval magától értetődő a dolog.



A stílusod meg nem tetszik több embernek sem, sajnálom.

2022. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!