Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek sokan...

Miért nem képesek sokan elfogadni a melegeket?

Figyelt kérdés

Vannak esetek, amit bárki csinál (legyen hetero vagy homoszexuális), elfogadhatatlan. A tangában meg feszülős bőr cuccban rázom magam pont ilyen.

Ellenben ha ezektől az egyedi esetektől eltekintünk, miért nem képes elfogadni valaki, hogy a másik mást szeret?

Ha én férfi létemre a barna

vagy épp a szőke hajú lányokért vagyok oda, senki nem szól. Ha a magas, ha az alacsony, ha a vékony, ha a telt, a kismellű, ha a nagy, ha a sportos, ha a sovány, ha "husisabb" tetszik, teljesen elfogadott. De ha azt mondja egy férfi, hogy neki a fiúk jönnek be (lányoknál ugyanez természetesen), akkor egyesek kitagadnák, csalódnának, szégyellnék és nagyon sokan elítélik őket.

De miért? Nem ő tehet róla. Ez nem egy választott dolog.


2022. szept. 22. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Az emberek egy jelentős része ennél egyszerűbb dolgokat sem képes elfogadni: a környezetet szennyezzük és ez rossz, az autók új biztonsági rendszerek vannak, olyan emberrel találkoznak, akinek más a vallása/bőrszíne, valakinek más az anyanyelve vagy valakinek szimplán más a véleménye.
2022. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
A többségnek nem a melegséggel van a baja, hanem a szivárványkapitalizmussal, ami egy eladható termékké alacsonyította azt és mindenhol az emberek arcába nyomja. Ezt még a melegek többsége is utálja, mert sértően sztereotipizálja és tárgyiasítja őket.
2022. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Sokáig lehet ragozni hogy kinek mi a kifogása, de igazából csak egyetlen egy oka van: homofobia.

A homofoboknak két csapata van: az egyik a mocskos bzizó nyílt homofob, a másik meg a sunyi patkány "én nem gyűlölöm a bzikat, csak az lmbtqbdbdjdk aktivistákat!!" homofob.


A nyílt homofobok általában a környezetüktől tanulják el az előítéletességet még gyerekkorukban, és nincs igényük/kapacitásuk változtatni ezen felnőttként sem. Ez a fajta embertípus imádja ha uszítják őket, mindig kell nekik valami ellenségkép, akiket lenézhetnek, akiknél többnek érezhetik magukat, és akiken kiélhetik a komplexusaikat.


A sunyi patkány homofobok valamennyire eljutottak arra az agyi fejlettségi szintre, hogy felfogják hogy csak úgy diszkriminálni másokat rossz dolog (bár lehet nem maguktól jutottak el erre a következtetésre, hanem ők a nyílt homofobokkal ellentétben egy elfogadóbb közösségben nőttek fel) de nekik meg arra nincs igényük/kapacitásuk, hogy felmérjék, hogy a homoszexualitás igenis rányomja az ember életére a bélyeget. A kis fejükben az van, hogy "én nem vagyok homofob, és nem is találkoztam még homofob emberrel, ergo a homofobia nem valós jelenség. a bzik ennek ellenére mégis itt verik magukat miattunk, jóravaló heterok miatt, ami őszintén szólva felháborító! ha én nem mondtam rájuk semmit, akkor ők miért mondhatják, hogy "a heterok" rosszak hozzájuk????? így jó hogy homofob lesz néhány emberből!! minden a bzik hibája! én már csak tudom, elvégre hetero vagyok."

Ez által a hozzáállás által a sunyi patkány homofob képes egyszerre racionális, megértő embernek hinni magát, és szidni a melegeket. Amugy általában ezek azok az npc-k akik azt hiszik hogy egy netflix műsorba betenni egy meleg mellékszereplőt erőszakos propaganda, míg az elhanyagolhato semmiség, hogy a magyar kormány pedofiloknak hívja a melegeket. :D

2022. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embert teljesen hidegen hagyja mások szexuális irányultsága. Abból van elegünk, hogy manapság folyamatosan ezt akarják letuszkolni a torkunkon. Nincs már film, zene, meg semmi, amiben ne lenne meleg vonal, miközben a valóságban nincs is ennyi meleg. Sőt, lassan ott tartunk, hogy a fehér, hetero ember szégyelje magát, mert nem akar részvenni ebben, meg tapsolni a sok aberráltnak. Hasonló ez mint a vallás. Aki akar, legyen hívő, de nem kell ezt mindenkire erőszakkal rátukmálni.
2022. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Valójában abszolút senkit nem érdekel. Abból van elege sok embernek, hogy a pofájába nyomják ezt állandóan. Otthon, a 4 fal között azt csinálsz, amit akarsz, senkit nem érdekel.
2022. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
csak azokat utáljuk, mint az lmbtqs felvonulós fogyatékosok.
2022. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt igaz, amit itt többen írtak; baromi taszító az erőszakos propaganda.


A másik, ami engem baromira zavar, az az, hogy ha bizonyos melegeket, vagy a meleg kultóra bizonyos szegmenseit kritika éri, akkor már rögtön meg a homofóbozás.

Az én "radikális" elképzelésem az, hogy ők is emberek, szóval nekik sem fogok tapsolni olyan dolgokért, amiket másoknál is ellenzek. A "mindenkivel agyba-főbe szexelek, utána meg sírok mikor elkapok minden szrt" remek példa erre.

Itt van egy a majom himlő dolog. Főleg angol nyelven rengeteg cikket olvastam róla, ahol meleg férfiak sírnak, hogy elkapták és milyen rossz... aztán elmesélik, hogy hogyan is sikerült ez nekik. Pl. egy barátja szülinapi ORGIÁJÁN. Bocs, de mifelénk szülinapi torta van, nem szülinapi gangbang.


A másik dolog pl. a fiatalkorúak célzása. Nem, még a melegeknél sem tartom elfogadhatónak, ha ők a beleegyezési korhatár alatti kamaszokat akarnak "mentorálni". Most nagyon finoman fogalmaztam.

2022. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert az egészséges ember ösztöne a gyermeknemzés,tehát a másik nem felé való vonzódás.Aki a saját neménez vonzódik,az beteg.Ez nem azt jelenti,hogy rossz ember,vagy bűnöző,vagy ilyesmi,hanem beteg(hormonálisan).És az a helyzet,hogy az egészséges emberek nem szeretik a betegeket(South Park egyes részeiben látható,és ez nem véletlen).Itt a környékünkön is van egy XY nevű bár,mindenki bzibárnak,homokbárnak,meg kcsögpresszónak stb.helynek hívja,és még senki ismerősömtől nem hallottam volna,hogy bárki is megértené a melegeket,hanem elég durva jelzőkkel illeti őket.Személy szerint engem elkap a szekunder szégyenérzet,ha melegeket látok.És igen,amit mások is írnak,ezt nyomják mindenhol,és a normál hetero emberekre eröltetik rá a melegek természetes elfogadását,ez már nagyon unalmas és gusztustalan.
2022. szept. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira elfogadom őket, hogy marhára nem érdekel, mi történik velük.

Nem olyan komoly elvárás - szerintem, - az irányukba, hogy amikor "be akar találni" valamelyik akármiért is és kifejtem, hogy nélküle képzelem el a további életemet, akkor egyszerűen sorsomra hagyjon (mindenféle megnyilvánulás, jelenet, sértődés és magánvélemény nélkül)!

2022. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Sztem felesleges ezt túlmagyarázni. Egy ennyire elmaradott roncstársadalomban sok embernek szüksége van arra, hogy vkit utáljon, ezért is működik a fideszes propaganda.


A magyarok nagy része 10-20 éve is pont ugyanott fog tartani, mint ahol most van, mert lusták, ettől is frusztráltak.


a másik meg, hogy az átlag magyar nem hiszem, h van tájékozatlanabb, egyszerűbb ember Európában. Itt még azt sem tudod megértetni velük, hogy vki felvállalja, h meleg, az nem azt jelenti, hogy a szexuális életét akarja részletesen kitárgyalni.

2022. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!