Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok, ti nem érzitek...

Fiatalok, ti nem érzitek kilátástalannak az életeteket?

Figyelt kérdés

Nehéz bármire is jutni,pl saját lakáshoz. Meg párkapcsolatot is nehéz találni.

Én nagyon kilátástalannak látom a jövőm.


2022. szept. 24. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
de, párkapcsolatot szerintem soha nem fogok találni, lakást meg 50 év múlva talán
2022. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Ki számít fiatalnak?

10 éve vagyok a párommal (azóta munkanélküli is), van 2 gyerekünk, de semmi jóra nem számíthatok az élettől, értelme sincs. Ingatlan? Ja, álmaimban, vagy egy kis lyuk valahol...

35 vagyok

2022. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

De, pont ma este néztem utána az áraknak, hogy mibe fáj a lakás és kedvem támadt kib*szni magam az ablakon. Párkapcsolatom nem lesz, azt már elengedtem, nem is akarok. De pont ez a baj. Egyszerűen a retkes társadalmunk nem fogadja el, ha valaki egyedül akar élni. Az a normális, ha egy ember egész havi fizetése a lakbér és a másik ember fizetéséből megy minden más, abból élnek. De ha az ember egyedül akar élni, akkor akassza fel magát, nem tud sehova menni, nem tudja kifizetni a lakást, aztán az ételt. Agyvérzés. Természetesen kis rókalyuk lakásokról beszélek, 2 szobás, 50 négyzetméter, ilyenek. Vagy akár másfél szobás lakás. Ezek megfizethetőek, de ilyen éppenhogy.


Én csak azt nem értem, hogy miért nincs rá opció, hogy bemegyek a kórházba, közlöm, hogy én ebbe a társadalomba nem illek bele, nem tudok megélni agyvérzés nélkül, kérem altassanak el, viszlát. Azt megtennék. Úgysincs hasznom a társadalomra nézve, akkor meg miért ne? Na, mindegy. Agyvérzést kaptam.


Rant over.


Úgyhogy de, kilátástalannak érzem a helyzetet, a jövőt. Semmi értelme itt szopni, később ez ám csak még rosszabb lesz, ne reménykedj pozitív irányú változásban. Úgyhogy egyszerűen csak kardba akarok dőlni, nincs más opcióm.

2022. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Kulfold megoldas lehet aki az ingatlan es lakber arak miatt nem tud 1rol a 2re jutni.


Sajnos ez egy ilyen orszag hiaba nonek a berek ha a megelhetesi koltsegek gyorsabban emelkednek.


En 24 vagyok annyira az anyagiak nem erdekelnek, de nagyon mas se folosleges celokat kergetek, amiket ha elerek tudom nem fog tobbe erdekelni oromet okozni, ezen kivul a hobbijaimmal lekotom a figyelmem, ha lenne tarsam sajnos azt gondolom az se valtoztatna ezen, talan abba konnyitene hogy lenne plusz egy dolog amivel le tudom kotni a figyelmem.

2022. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Volt párkapcsolatom, meglepő lehet de több, mint egy. Továbbá lakásom is.

A párkapcsolatot elengedtem, mivel tova szállt a szerelem. utóbbira meg nem volt pénzem, vissza költöztem szülőkhöz(talán tanulni kellett volna).

2022. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kifejezetten sikeres vagyok mind anyagilag, mind párkapcsolati szempontból.
2022. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
3. Szóról szóra ugyanezt érzem én is. Ha nem lenne ilyen kicsi a fájdalomküszöböm meg nem félnék a fájdalomtól/haláltól, szerintem már rég nem lennék itt.
2022. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem érzem annak. Eleve máshogy gondolkodom, mint azok, akik itt összeszarják magukat naponta 50-szer, mert hamarosan 30 évesek lesznek/elmúltak 30 évesek és lakásban/gyerekben mérik az életminőségüket.



Teszem azt, mindent kipipálhatsz a kis listádon, aztán mi van? Hogyan tovább? Mert oké, összekuporgatsz magadnak egy lakást meg megfelelsz annak, amit a társadalom sikernek hív. És aztán mi van? Leülsz elégedetten és...? Ugyanazt csinálnád akkor is, mint eddig, aggódnál máson, hiányozna más, rohannál máshova. Mindig lenne valami, amin lehet emészteni magát az embernek. Nem egy ingatlan fog megtanítani arra, hogy hogyan ne cseszd el az életed aggódással és elégedetlenkedéssel. Meg nem is más hasonló mérföldkő, amit mindenképp el kell érni, különben jaj.

2022. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Saját lakásom van, párkapcsolatom szintén, ráadásul a partnerem most fog venni egy penthouset. Külföldön végeztem az egyetemet, egyszóval nem csak beleültem a tutiba, hanem tettem is érte. 20-on pár évesek vagyunk.
2022. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Pont úgy, mint a 9-es. Végigtanultam az életem 25 éves koromig, mindennek utánajárok, hogy mit és hogyan lenne érdemes jól csinálni, esetleg jobban... Rengeteget tepertem, rengetegszer borítottam mindent annak reményében, hogy így hamarabb lesz jobb és ja, hamarabb lett jobb, mióta nem etetem azzal magam, hogy majd magától változik valami vagy hogy kurvára ráérek összeszedni magam. Be is b*szna, ha nem tartanék egyre inkább előrébb az életemben.
2022. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!