Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális volt hogy amikor...

Az normális volt hogy amikor 5 éves voltam akkor Amikor anyukám festette a körmét nekem is ragasztott a körmömre matricákat például ilyen katicabogarat meg hasonló dolgokat? Szerintetek ez normális hogy kisfiú létemre anyukám ezt csinálta? 23f

Figyelt kérdés
Én nagyon szerettem és nagyon tetszett és kértem is!
2022. szept. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Gyerek voltál, a gyerekek szeretik a csillogó dolgokat. Na oszt akkor.
2022. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta, mert neked tetszett. Nincs ebben semmi.
2022. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha debil vagy, az nem ettől van.
2022. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Persze, egy 5 éves gyerek még magasról letojja a társadalmi elvárásokat a nemekkel kapcsolatban és ha valami tetszik neki, kéri. A normális szülő pedig nem fárasztja a kisgyereket ilyesmikkel, hanem tesz egy matricát a gyerek körmére. Nekem pl. tököm kivolt kislányként, hogy a felnőttek szerint semmi menő dolgot nem csinálhattam, mert szerintük az mind fiús.
2022. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!