Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják ezt rólam ?

Miért gondolják ezt rólam ?

Figyelt kérdés

Alapvetően, bármilyen. Témát amit elkezdek, azt mondják ne foglalkozzak vele, nem értek hozzá, vagy hogy úgy sem menne.

Volt olyan, hogy én szerettem egy csoportban lenni, de kidobtak mert szerintük nem voltam oda való. És tényleg bármilyen témában érdeklődtem valami iránt, mindenhol csak azt kaptam vissza hogy "szerintük ez nem nekem való téma" vagy hogy "nem ezzel kellene foglalkozom". Vagy hogy "nem így kéne csinálnom a dolgokat" - konkrétan megakarják mondani emberek nekem, hogy amit én elkezdek, hogyan kéne csinálni. - de olyan is volt, hogy megakartam venni valamit, azt mondták ne vegyem meg, mert butaság. És az az illető meg vette xD.


Ez miért lehet, más is járt már így ?


2022. szept. 28. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerüld el az ilyen társaságot,embereket illetve ne foglalkozz mások véleményével csináld azt amit szeretnél és szard le mások véleményét. Nem tudsz mindenkinek megfelelni és ne is akarj szimplán csak éld az életed úgy ahogy neked jó.
2022. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!