Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gondoljak rolam, hogy...

Miert gondoljak rolam, hogy csicska vagyok, mikor szorgalmas vagyok onszantambol?

Figyelt kérdés
Kozmunkan vagyok,es en szetetem tolni a talivskat,kiskocsit meg ilyesmit.Amikor meguntam akkor kerek meg mast,es kerdezik is mindig a munkatarsak nem e neheu.Aki nem dolgozik velem azt gondolja csicska vagyokeg hagyom magam,holott inkabb szorgalmas vagyok,es szeretek dolgozni.Nagy ritkan fordul elo,hogy alkalmazkodok,mert nem akarok sok konfliktust,mert pillanatnyilag nem tudok mashova menni dolgozni.Elozo munkahelyemen is szorgalmasnak tartottak.

2017. aug. 4. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások. Ha úgy érzed, hogy tisztességesen elvégzed a munkád, akkor a te lelkiismereted tiszta, ez legyen a lényeg.:)
2017. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy a környezeted lehúzzon a saját szintjére, zárd ki őket a világodból.
2017. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csicska pont az aki mondja. Inkább s páva réteg mert ezek irtandók . Nem értem a csajokat miért ez a trendi ? Előbb jpbnek össze piti bunkó gyenge menőzős anyányi fiúkkal mint erősebb jobb emberrel. Illetve zárkózottabb , szemüveges normális fiúval. Meg hát lehet egy igazi férfi vagy lovag rejtőzik benne. Nem értem ez a világ úgy ahogy van szarul működik. Én persze rocker srác vagyok nem gond.
2017. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok mondjak akik litaljak a munkat,es otthon sem szeretnek csinalni semmit.
2017. aug. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!