Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is bunkó voltam?

Szerintetek is bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Álltam a boltban a pénztárnál, már felpakoltam a szalagra, erre egyszer csak érzem, hogy egy idős ember a kis kosarával egyszer csak elém áll (miközben nekem is jött), hogy Ő beáll elém mert rosszul van.


Én meg mondtam neki, hogy ahhoz képest elég jó erőben volt amikor az előbb nekem jött, meg amúgy is jobb lett volna, ha a legyen szíves szót használja, nem csak kijelenti, hogy Ő most beáll elém, szóval mondtam neki, hogy menjen vissza a sor végére, kezébe adtam a kosarát, és visszatessékeltem.


Erre elkezdtek a mögöttem lévők magyarázni nekem, hogy milyen bunkó vagyok, hogy járjanak az én szüleim is így stb, a pénztáros is ezek után nagyon lekezelő volt velem.


2022. szept. 30. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát lehetett volna jobban is kezelni az esetet, nem tudhatja az ember, hogy tényleg rosszul van-e, úgyhogy inkább magad elé kellett volna engedni (persze, ha csak nem sietsz valahova nagyon stb.), lehet azért ment neked, mert tényleg nem volt a legjobb állapotban.
2022. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Fszok. Nyugi nem voltal gaz.
2022. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

A visszatessékelés volt gáz, nem az hogy kiálltál magadért!

Én azért megválogatnám a szavaimat ha idős emberrel vitáznék.

De igazad volt!

2022. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem örökérvényű igazság, hogy bunkóságra lehet bunkón reagálni. Semmiből nem állt volna azt mondani, hogy "elnézést, nagyon rosszul vagyok, maga elé engedne?" Nem csak fellök, aztán odab*ssza a kosarat. Nyilván lehettél volna kedves és elnéző is, de ez ilyen esetben opcionális, nem elvárás.
2022. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kólauborkával ***** válasza:
67%

Szerintem igazad volt, a stílus talán szigorúbak hangzik, én máshogy, mást mondtam volna, de én is kivagyok ezeken a krva sietős nyuggereken, egész nap ráérnek, de tolakodni azt kötelező.

(Vannak nagyszüleim és az ő stílusuk nem ilyen pofátlan, nekem aztán minden jár…)

2022. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad volt. Meg udvarias is voltal!!! Ne hagyd magad. A rohadt nyugdijas raer egesz nap. Te meg kidolgozod a beled .


Ne udvariaskodj nyugdijassal mwg kismamaval!!

2022. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt volna a körülöttem lévők véleménye.


Aki szépen megkér, mert siet, idős, terhes, előreengedem. Aki viszont tolakszik, az néhány hűvös szón és visszatessékelésen kívül nem kap mást. Így járt.

2022. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Idősebb korodban fogod belátni, hogy nem jól reagáltál. Idős korban tényleg már tök beteg az ember, alig bír állni, porckopás stb. Ha nem is latszik, tökre szar lehet..

Fiatalon meg csak arra gondolsz, hogy jól elédfurakszik a vén papa.

2022. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!