Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek igazi férfi? NSFW

Hogyan legyek igazi férfi? NSFW

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Soha életemben nem volt értelmes kapcsolatom, max alkalmi, de csak tinderről, mert élőben nem merek ismerkedni. Abból kb volt 30, már nem számolom. Idén volt egy szexkapcsolatom, viszonylag hosszú volt, de július 11-én vége lett, mert "nem vagyok igazi férfi" és hiába adom meg neki az ágyban amit akar, és hiába vagyok elég durva, nem vagyok elég férfias a való életben. Kb legalább 100 randin voltam már, ahol végül nem lett folytatás, és persze nem miattam, mett nagyon kedves és jófej vagyok, vele van a baj... Jah legalább ne hazudna, mondaná meg mi a probléma, hogy tudnék javítani... De nem. Barátaim nincsenek, csak kamuk voltak, akik a hátam mögött kibeszéltek és nem bírtak. Harmadik féltől, aki viszonylag jóban volt velük, velem meg később nagyon, akkor elmondta. Suliban ha én ültem első padban az ablaknál, és ki mertem nyitni, mögülem egyből jött a sírás csukjam be, és bele voltam kényszerítve, mert addig szapultak. Vagy fordítva, kinyittatták velem azért is, azzal a címszóval, hogy vegyek még a pulcsira kabátot. Amikor én ugyanezekkel jöttem, ők SOSEM csukták be vagy nyitották ki, jött a gaslighting hogy jaj ugyan már bírjam ki, öltözzek fel, mint írtam, bármi. De én, nem tudtam az istenért se soha ezt elérni. 12 osztály, első nap. Exem a legjobb barátnővel abban a padban ülnek, ahol én ültem tavaly. Természetesen nem ülnek odébb, szinte üres a fél terem, nyilván direkt azt fogták ki. Ez van, akkor beülök a túloldalra, B helyére, G mellé. Már mondják körülöttünk, hogy nem kéne mert úgyse fogok ittmaradni. Már a tanár is bent van, ofin, amikor megérkezik B, aki amúgy nem egy bully, egy stréber, átlag alkatú, népszerű figura, barátnővel, barátokkal, jó jegyekkel, stb. Kis szóváltás után konkrétan kirántja alólam a széket majdnem, hogy ő ott fog ülni. Tanárt nem érdekli. Átmegyek exemékhez, és mondon a barátnőnek, hogy akkor tipli. Egyből jön a hiszti, hogy ő volt ott hamarabb, és a tanár konkrétan 10 mp után elkezd izélni, hogy akkor üljek máshova csak hagyjuk abba. Vicc. MELLETTEM MIÉRT NEM ÁLL KI SOHA SENKI????? Következő órára elmentek másik terembe, csak a fél osztály maradt, úgyhogy einstandoltam a régi helyem. Amikor visszajött természetesen ment a hiszti, hogy mégis mit csinálok? Mondom én ültem itt, ez az én helyem. Ennyi. Amikor nem akart elmenni, akkor egyszerűen leszórtam a cuccait a földre. Ekkor feladta, keresett más helyet. 3 perc múlva, jön a hívás anyámtól, és full ideges a telefonba, hogy azonnal adjam vissza a helyét az xynak. Az ex barátnőjével régen jóban voltam, őt is ismerte anya stb ezért képesek voltak írni neki, két évvel a szakítás után, hogy ez van. Természetesen a full történet nincs meg neki, mert azt már sunyik elmondani, úgyhogy anyám meg képes velem üvölteni a telefonba... Természetesen kinyomtam, mert majd a többiek előtt elkezdem magyarázni nem? Ennél az egésznél megalázóbbat.... Aztán jön az sms hogy mit képzelek, és ott már elszakadt a cérna szóval durván lebsztam, hogy mit képzel? Aztán ja oké, és kuss volt...


Barátokat mindig én üldöztem, engem soha senki nem keresett, velem soha senki nem akart menni sehova, soha nem hívtak fel, sose volt felém kezdeményezés, mindig csak az, hogy én had menjek, és még én szólok, hogy szóljatok ha van program, nehogy elfelejtsetek!! Kb... Ha a legjobb haver, vagy valami csaj ír, egyből válaszoltam mindig (már nem) meg ugrottam, mert végre valaki keres... Bezzeg ha én írtam legjobb haveromnak, volt hogy hónapokig meg se nézte. Most éppen ez van. Ez még jobb, mint amikor leláttamoz.... Konkrétan válaszra se méltat.


Hogyan válhatok olyanná, aki nincs mindig lekoptatva, akit keresnek, aki lemondja hogy ah nem érek rá, és nem fut a legkisebb morzsa után is amit valaki ledob? Elegem van ebből


2022. okt. 1. 22:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ha nem olvasod végig, akkor kommentelj máshova, ne pazarold az időd.
2022. okt. 1. 22:17
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Jesszus

Biztos 23 éves vagy?

2022. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen. 98 október végi. Na kifejtenéd mi a probléma? Mert ez nem túl konstruktív így
2022. okt. 1. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az iskolai sztori olyan, mintha valami 12 éves panaszkodna.
2022. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez csak példa, ami eszembe jutott. Általánosan mindig én voltam az, akit tologattak ide oda, senkit nem érdekelt, sosem tudtam az akaratom érvényesíteni, stb.
2022. okt. 1. 23:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ezekre koncentrálj, ne ezen járasd az agyad. Mindenki tarsolyában vannak megalázó történetek sajnos. Próbáld meg magad normális emberekkel körülvenni, a hülyéket iktasd ki az életedből. Akkor is ha kevés ember marad. Ha nincs elég ismerősöd, menj el dolgozni, iratkozz be tanfolyamokra, stb. Nem kell a volt osztálytarsakra, gyerekkori barátokra koncentrálni. Próbálj intelligensebb emberekkel barátkozni.

Ha egy nő elutasít, az nem azt jelenti, hogy a nők elutasítanak. Az egy nő. Nem az összes.mindenkit ér elutasítás, csak nem szeretik reklámozni. Próbalj valódi szimpatian alapuló kapcsolatot kialakítani, pl. nézz szet a munkahelyeden, mondj egy bokot valakinek. Stb

2022. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem egy nő utasított már el, és nem az elutasítással van a bajom, hanem hogy nem tudom az okát. Túl sokat beszélek? Mondtam valami rosszat? Büdös vagyok?? Rondán öltözködöm? Akármi. Csak mondjon valamit, amivel tudom, hogy min dolgozhatok és változtathatok, hogy ne mindig ugyanazt a kört fussam le.
2022. okt. 1. 23:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem vagy az esetük. Senki se az esete mindenkinek. Sőt szinte senkinek. Nem egyszerű dolog a párkeresés. Nem kéne ennyire magadra venned.

Te bárkivel össze tudnál jönni, aki nem büdös? Ennél azért több kell ugye? Ezek megmagyarázhatatlan dolgok, az illető nő(k)nek nem vagy az esete, masoknak meg igen, csak meg kéne találni, akinek igen. Vélhetően nem a tinder erre a jó platform, amit ugye kifejezetten a rövid távú / alkkalmi kapcsolatokat kereső emberek használnak,mint tudjuk.

Ne a rejtélyes hibát keresd magadban, hanem azt a személyt keresd meg, aki úgy szeret, amilyen vagy.

2022. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfinak legyen célja, érdeklődési területe. A leírásodból nekem főként az jön, hogy téged igazából semmi sem érdekel, csak másoktól vársz mindent.
2022. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom.
2022. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!