Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják azt sokan,...

Miért csinálják azt sokan, hogy befurakodnak eléd mintha sietnének, majd utána leállnak bámészkodni/totyogni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném: megértem azt is, aki siet valahova, meg azt is ha valaki totál ráér és nem akar rohanni.


Viszont van a kettő kombinációja amit egyszerűen nem értek.

Bejáratoknál, kijáratoknál, de leggyakrabban tömegközlekedésen találkozok ezzel a típussal. Nyomakodik, furakodik, siet hogy eléd kerüljön. Ez eddig rendben is lenne. De utána meg belassul és feltart, megáll, lézeng, tötymörögni kezd.

Sokszor kifejezetten mérgesen néznek, hogy megelőzöm őket, miután furakodtak majd behúzták a féket előttem...


Ezt miért csinálják?? Most akkor sietnek vagy nem? Mi a jó ebben?


2022. okt. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy siet-e, csak o legyen az elso, mert hat az kiralysag. Kb. ennyi. Mint amikor a cigok viszik a kolykeiket a hivatalba, hogy elonyben reszesitsek oket a sorban, meg ugy am block mindenben. Nem azert, mert nincs kinel hagyni, hiszen az egesz rokonsag egy hazban el, hanem azert, hogy az idegesito ordito alom miatt hamarabb vegezhessen. (Bar ugy vettem eszre, hogy ez altalaban nem mukodik, biztosan vannak helyek, ahol inkabb feladja a szemelyzet.)
2022. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekli ezeket senki é semmi sem, csak a saját h*eségeik.
2022. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így próbálja magát fontosabbnak feltüntetni nálad. Kell az egotuning, mert amúgy csak egy senki szarnak érzi magát, ha nem lehet első.
2022. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!