Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalkorod elmúlására mi...

Fiatalkorod elmúlására mi döbbentett rá?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy amikor elkezdtél dolgozni egyetem, gimi stb. után, hanem mikor érezted hogy már csak fiatal felnőtt sem vagy már és a fiatalkor már örökre csak egy emlék, mert már végérvényesen lezárult neked az az idő.

2022. okt. 7. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mentem egyik szombat este a városba a tunningkocsik gyülekezőhelyére, nekem egy 600 lóerős BMW-m van, kiszállok hogy beszélgessek, erre beszól egy lány jóestét ez zártkörű rendezvény fiataloknak.

Na ott éreztem hogy lefőtt a kávé de rendesen.

2022. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Még most sem érzem, hogy lezárult nekem az idö, még csak 66 éves vagyok, még van legalább 20-25 évem elérni sok mindent, amit tervezek
2022. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 1


hú basszus, a magázás engem is nagyon kikészít, hogy vannak akik magáznak, meg hogy egyszercsak ki vagyok rekesztve, miközben fejben fiatal vagyok

2022. okt. 7. 22:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig hittem azt, hogy a fiatalkoromban elkövetett hibáim miatt vagyok megkövezve sokak szemében. Kisváros, mellette kicsi falu, mindenki ismer mindenkit, és hát...nem voltam valami mintagyerek... aztán akkor éreztem, hogy felnőttem, mikor rájöttem, nekem ez már a világon semmit nem jelent, ki mit gondol rólam abból az időből, mert elkezdtem átlátni, hogy a legtöbb ember ugyanúgy elkövetett a múltjában sok hibát, és nem is igazán az alapján ítélnek meg, hogy akkor mit csináltál, hanem hogy hogyan viszonyulsz hozzájuk. Akit meg az érdekel, mekkora suttyó voltam 15 éve, annak egészségére.. Mikor már magadat se vagy hajlandó hibáztatni, mert a jelenedre és a jövődre koncentrálsz, mikor elkezdesz magasról tenni arra, ki mit hisz, ki mit pletykál rólad.. na akkor érzed azt, hogy felnőttél. Mert már csak magadnak és pár embernek akarsz megfelelni, és nem fogod magad rosszul érezni, ha valaki nem szeret. :D remélem érthető, amit mondani akartam :D
2022. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már nem néznek meg a pasik.

Ez a nagy helyzet. :))

2022. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Januárban porckorongsérv, nyár óta meg magasvérnyomásra gyógyszer... :)
2022. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

# 5


ez nőknél egyenként más és más kor vagy van egy átlag életkor amikortól kezdve már nem néznek meg?

2022. okt. 7. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Tegyél ki képet, itt megnéznek.
2022. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Halvány fogalmam sincs másnál mi a helyzet.

Nálam úgy 40 körül lehetett a határ.

#8

Na még mit nem! ;)

2022. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán most nyáron, mikor megnősült a fiam. Meg amikor fáj mindenem. Amúgy igyekszem nem tudomást venni az idő múlásáról. Ha hisztizek miatta, akkor is múlik, de legalább még el is rontom a rinyálással. Inkább kiélvezem, amit és amennyit lehet, tehetek és megengedhetek magamnak.
2022. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!