Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utáljátok a melegeket?...

Miért utáljátok a melegeket? Kelérlek olvasd el

Figyelt kérdés

Miért utáljátok a melegeket mi is ugyan úgy emberek vagyunk

Nem mi döntsük el hogy azok vagyunk e vagy nem

Ez a szexualitásunk nem mi tehetünk róla miért nem lehet nekünk is boldog életünk ahogyan nektek heteroknak


Ismerek egy csomó olyan embert barátaim voltak igen csak voltak mindegyik ön gyilkos lett és fiatalok voltak Közép sulisok és pont a homofob beszólások zaklatások miatt ölték meg magukat

Ez nektek miért jó mi mért nem lehetünk boldogak folyton félelemben élni


2022. okt. 8. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Általában nem utálják őket.
2022. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Te most miért általánosítasz? Rengetegen, köztük én is, nem utáljuk a melegeket.
2022. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Én nem utállak benneteket.
2022. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem utálom a melegeket de az ilyen "jajj öngyilkos lett miattatok" vádaskodást utálom.


Arányaiban sokkal több heteró öngyilkos. Akkor ez azért van mert ti folyamatosan bűntudatot keltetek a heterókban.


Hány embert hajszoltok még a halálba a mártírkodásotokkal?

2022. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem egy liberális,elfogadó ország!

Én nem utálom a melegeket.

2022. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

"ne általánosíts!!!!! az emberek nagy része nem homofob!!," aztán megszavaztok egy olyan kormányt aki nyíltan uszít a melegek ellen. Valahogy nem jön ki a matek, gyerekek....


A melegek kellemetlen érzéssel töltik el az embereket, rögtön arra asszociálnak hogy fúj, milyen undorító lehet ahogy egymással dugnak, aztán a melegeknek ráadásul "van képük általánosítani" arrol, hogy a mindennapjaik során tapasztalnak homofobiát, márpedig a korlátozott értelem ezt támadásnak veszi. Vannak még olyanok is, akik fogékonyak az uszításra, szóval add össze ezt a hármat: alapvető unszimpátia + az az érzés hogy meg vannak támadva + homofob uszítások elsajátítása (minden meleg pedofil, és tele van a média bzipropagandával!!!")

2022. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy bunkó, hangos kisebbség utálja a melegeket
2022. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

6, A kormány nem úszít a melegek ellen, linkelj már valami forrást, ahol azt mondja a kormányt, hogy zaklass melegeket!


Az, hogy nem engedi a gyerek öröbefogadást nekik, nem úszítás. Az, hogy az ittas vezetést tiltják nem úszítás az alkoholisták ellen (tudom itt senki nem tud hasonlatot értelmezni, mindjárt jössztök hogy az alkoholistákhoz hasonlítottam a melegeket).


Illetve a nemváltó műtétek szintén nem gyerekeknek való téma.

2022. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyesminek az a lényege, hogy lehessen VALAKIT utálni. Hogy kit az teljesen mindegy. A lényeg hogy legyen egy csoport, akiknél felsőbbrendűnek érezhetik magukat az emberek, s a másik csoport utálatával jobban a saját csoportjuk tagjává válhatnak.


Erre meg a kormány is rásegít, de ezt is önös érdek miatt. Kell valami amivel elterelik a figyelmet az igazi problémákról. Lehetne a cigányok ellen is buzdítani a népet, az ő jogaikat is lehetne korlátozni, de ők sokan vannak, s kellenek a szavazataik.

2022. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Felőlem lehettek melegek, csak ne vonuljatok fel emiatt, mert az tényleg irritáló. Én sem vonulgatnék fel heteró létemre. Négy fal között csak rátok tartozik.
2022. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!