Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen éreztétek először...

Hány évesen éreztétek először hogy már öregedtek? Normális hogy 26 évesen már érzem vagy ez a gyerekem miatt van?

Figyelt kérdés

"Régen " 5 6 éve még többet aludtam

Más ember voltam fizikailag 20 kg könnyebb voltam kb

Simán elmentem full egyedül kajakozni aztán dunaparton aludni valahol a dzsunbujban .


Most is gondolkodok néha milyen jó lenne de aztán rajovok milyen jó otthon kényelmes ágyban aludni

Már jobban vagyok a kényelemre .



Testileg sokkal zulottem de viszont morálisan erősebb lettem jobban bírom a munkát jobban bírom a fájdalmat.

Sokkal magabiztosabb lettem.


Szellemileg sokkal erősebb lettem ebben az 5 6 évben de testileg meg nem .

Régen erre a barátnő dologra is rastreszeltem de már igazából sokkal jobban érzem magam úgy hogy nincs fix barátnőm

Így hogy van gyerekem és nem akarok másikat tökéletesen elvagyok egyedül is .


Tudom mindenki változik de hihetetlen mennyire gyorsan nem ?

Úgy érzem egyre gyorsul es gyorsul az idő.



2022. okt. 9. 20:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

És mi az az érték?? Van hazam kocsim halmozak fel aranykincset ??


Atol nem leszek boldogabb ha értelmetlen dolgokra pazarolom az időm?

A pénzel is mit érek ? Elméletek nyaralni és akor mi van azért éljünk hogy évente 1 2 hetet elnyaraljunk?


Nincs manapság más cél a világban mert nincsenek eszmék se vallás

Csak ez a hideg objektivitás.


Mivel van 1 lányom ő miatta érdemes élni dolgozni fizetni a babakotvenyet és nevelni vinni ide oda hogy jól ereze magát hogy talán neki jobb legyen

2022. okt. 9. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok. 21 évesen lett gyermekem. Én minden tekintetben fittebb lettem.
2022. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12# mi a titkod? Kiegyensúlyozott kapcsolat a pároddal?
2022. okt. 9. 22:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg hétköznapi célom van, bár utazgatni is nagyon szeretek. A mindennapokat is igyekszem úgy élni, hogy boldog legyek, bár sokat dolgozok és ez sok időt elvesz. Én azért élek, hogy boldog legyek, élvezzem a mindennapokat. Persze akinek gyereke van, annak már nehezebb, mert rengeteg nehézséggel is jár, számomra nem adna annyit, amennyit elvenne a szabad életemből.
2022. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne gyerekem full egyedül lennék úgy meg igazából mindegy hol vagyok az élet igencsak korlátozott létezés úgy. Nekem ezért más mint az átlag.


Persze néha jó 1 2 nap gyerek nélkül akor újra szabad vagyok és van időm ismerkedni stb nyáron mikor anyámék magukkal vitték a nyaralasukra 1 hétre a lányom.szabad voltam de 3 nap után már megcsinaltam amit akartam és már nemvolt jó.

Mert túl messzire nem jó menni mert fárasztó az utazás.a közelben 40 50 km eb belül meg úgy semmi nem nagyon újdonság

Szállást meg egyedül foglaljak?

2022. okt. 14. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!