Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent nem szeretni a...

Mit jelent nem szeretni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Valószínű akik ezt mondják azokat idegesíti a gyereksírás, ilyenek. De hogy értik hogy rosszul érzik magukat a közelükbe? Hogy lehet rosszul érezni magad ha egy gyerek rádnéz? Xd Esetleg azokat megértem akik feketén, másképp öltöznek mert nyilván a gyerek furán néz rájuk. Mit takar egyeseknél hogy nem szeretik a gyerekeket? Csak annyi az egész hogy zavar a sírása amiket csinál ezért látni se akarod őket? Fura mert én ilyenkor tökre elítélem az embereket mert nem is tudják milyen az a gyerek valójában de ránéznek és máris fintorognak. (Mert vannak ilyenek.)Esküszöm érdekel mi alapján van ez az egész.

2022. okt. 10. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint ikor valaki nems zereti a kutyákat vagy a macskákat. Nem lehet megmondani hogy miért enm csak nem, csak itt épp gyerekekröl van szó.
2022. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretek valakit a kora miatt, viszont a korából kifolyó viselkedéseket nem szeretem.


Felnőttek közül nem szeretem azt, aki buta, hangos, bámul, neveletlen, pofátlan - és ez a gyerekkor sajátossága. Talán kinövik, talán nem.

2022. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint a zsiráf, messziről nem rossz de otthonra nem kéne..

Egyébként tényleg ennyi, “csak” nem jó a közelükben lenni, nem tartom őket aranyosnak, ha nekiáll affektálni vagy a kis magas gyerekhangján magyarázni valamit, az se cuki, főleg nem fogok hanyatt esni ha még hülyeséget is beszél közben.

Egyszerűen mint ahogy nem szívesen ülsz csöves mellé a buszon. Kibírod ha jobb nincs, de magadtól nem mennél oda, nem érzel semmit / semmi pozitívat, várod hogy vége legyen a szitunak, van benned egy alap feszülés és kifejezetten nem keresed a szemkontaktust se. Tényleg csak hagyjon békén és létezzen magának de neked már ne kelljen bevonódni

Nekem pl a kutyám olyan, hogy attól is elolvadok hogy létezik, nem tud olyat csinálni, hogy ne szeretném, kifejezetten keresem a társaságát, az érintését, nekem ő a legszebblegokosabb stb. Gondolom másnak meg a gyerek ilyen.

2022. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező szeretni őket - ugyanúgy, mint ahogy van aki nem szereti a kutyát-macskát, anyóst... etc.


Nekem közömbösek - pontosabban 2-3 óra múlva már idegesítenek, fárasztanak unalmas az ezredik kérdésükre válaszolni (miért? miért? miért?)


Vszeg nem lenne bennem ellenérzés, hogyha kvázi nem nekem kellett volna nevelnem a kistestvéremet (nem azért, mert valamelyik szülő nem élt, hanem mert "én úgyis ráérek").

Így van, és nem is akarok gyereket.

2022. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Bár egy, két ember magára vette mintha azt mondtam volna kötelező imádni őket de mindegy. Így egyszerűbb megerteni ezt az álláspontot is.
2022. okt. 11. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!