Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok szerint "idősebbek...

Fiatalok szerint "idősebbek fiatalkodása" mely esetekben ízléstelen?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok amik általában inkább fiatal korban csinálnak emberek, például:


SPORT


- 40-es férfi edzőteremben, edzőparkban együtt sportol gimisekkel, egyetemistákkal? - oké/nem oké?


BULIZÁS:


idősebb generáció oda akar menni a fiatalok közé bulizni


ÖLTÖZKÖDÉS:


idősebbek fiatalos ruhákat hordanak


ISMERKEDÉS:


idősebb pasi fiatal csajokra nyomul


stb.


ez pár példa.


Sok téma lehet még.


Fiatalok szerint mely esetekben van rendben ha egy idősebb fiatalosabb dolgokba kapcsolódik be és mely határeset, és mikor nagyon furcsa, ízléstelen?



2022. okt. 11. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem fura, foleg ha nincs csalad es az orok fiatalok eletet eli 😀
2022. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

A kondi egyáltalán nem gáz, tök jó, hogy 40 felett is sportolnak, adnak magukra - de az izompólóból kilógó pasicici és rövidgatya nagyon gáz. Koruknak és testi adottságaiknak megfelelően öltözzenek.


A többi ponttal egyetértek.

26N

2022. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezek közül nekem csak az ismerkedéses rész tűnik furának, a többi szerintem teljesen rendben van. Az én 70 nagynénémek Snapchatje is van :D
2022. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*70 éves
2022. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az ismerkedés a fura, a többi tök oké
2022. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól tartod magad mint Paul Walker, akkor nyugodtan öltözhetsz fiatalosan, de ha látszanak rajtad az évek, akkor kicsit gáz.

Az sem mindegy hogy melyikhez állsz közelebb , 40 vagy 50!

2022. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalnak érzem magam, de olyan fiatalnak, amilyen a saját generációm volt és nem pedig amilyenek a mostani fiatalok.
2022. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak akk gaz ha nem illik oda.. sztem normalis az is h 40es ferfiaknak is a 20-25os csajok jonnek be. Nyilvan mindenkinek a szep tetszik.. Mukodik is mivel sok csaj valaszt inkabb idosebbet. A ferfiak kesobb ernek, komolyodnak
2022. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát... izé... a "fiatalok" (a kérdésedből az jön le, hogy kizárólag a 14-22 éves korosztályt érted ezalatt) foglalkoznak azzal, hogy mi ízléstelen, és mi nem az?

Bár tulajdonképpen nincs alapom belekötni a sok hülyeségbe, amit a kérdésedben összehordtál, ennyi idősen én is azt hittem, hogy az én s@ggemből süt a Nap.

De sorban:

1. Sport - az edzőtermet az használja, aki akarja, és szerintem az röhejesebb, amikor a gimis kissrác bőszen fekvenyom 40 kg-val, majd büszke arccal néz körül

2. Bulizás - nem, az idősebb generáció egyáltalán nem örül annak, hogy lassan minden diszkóban/koncerten/egyéb buliban óvoda van, nyolcadikos kislányok játsszák az agyukat pi.csavillantó szoknyában

3. Öltözködés - pontosan mi lenne ez a "fiatalos" ruha? 30-40 év felett már kötelező a trottyos gatya/otthonka? Inkább az az ízléstelen, amikor a gyerekek öltöznek felnőttnek (lásd pi.csavillantós szoknya, 12 cm-es tűsarkú, amiben menni se tud, stb.)

4. Ismerkedés - erre lehet mondani, hogy ízlések és pofonok, csajok között is van, aki az apja korabeliekre nyomul, és 40-es nők is nézegetik a huszonpár éves srácokat.

Elmondanád, miért gondolod, hogy a felsoroltakat csak a 14-22 éves, (gimis-egyetemista korú) emberek tehetik meg?

2022. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 9


mert általában aki idősebben megteszi arra furán néznek

2022. okt. 11. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!