Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Metál és rock rajongók?

Metál és rock rajongók?

Figyelt kérdés
Akik szeretik ezt a műfajt nektek mi a véleményetek a következő dologról? Múltkor találtam egy videót amiben az afrikai metálról volt szó. Ti úgy vagytok vele hogy a metál szene kizárólag csak a fehér emberekért. Vagy inkább az a vallásotok hogy ez a zene mindenikért? Mindegy hogy vallás vagy bőrszínt ezt a műfaj magának vallhatja. Mint Ektomorf.

2022. okt. 12. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, hogy fordulhat meg ez a kérdés bárki fejében? Csak a zene számít. Ha egyszer eljönnek hozzánk a Földönkívüliek, akkor első dolgom lesz megmutatni nekik a Metált, mint az ember által alkotott legjobb dolgok csúcsát, aztán együtt csapatjuk majd a headbanget ezerrel. 🤟🤟
2022. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a kinézete, magánélete, személyisége sem érdekel a rock/metal zenészeknek, csak a zenéjük.


Egyébként ismertem olyat, aki fújolt arra, amikor a metal zenekarnak énekesnője van, ezt sem tudom megérteni, de olyannal még nem találkoztam, aki a zenekar rasszbeli hovatartozása miatt rinyált volna.

2022. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!