Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta megszületettek a gyereke...

Mióta megszületettek a gyerekeitek és nőnek, miről beszélgettek illetve miket csináltok együtt a másik szülővel ketten, ami nem gyerek témájú?

Figyelt kérdés
És nem sex.
2022. ápr. 25. 04:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanarról, amiről a gyerekek előtt. Nagy téma a ház, háztartás, mindennapi élet. Igazából bármilyen egyszerűnek tűnik, elengedhetetlen.

Másik téma a munka, munkahely. Feszültséget levezetni is jó.

Aztán persze van a hobbi: neki is, nekem is, és a közös a filmek és a kártyázás. Kéthetente megyünk moziba, közben pedig Netflix vagy HBO max. (Heti egy-két film jön össze)

Kártyázni barátokkal, közeli rokonokkal szoktunk, alkalmanként egy- másfél óra.

2022. ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanarról, mint eddig, csak kevesebbet..


Nem utolsó sorban szeretünk csak csendben is ülni egymás mellett.

2022. ápr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
MINDENT, amit a gyerekek elött.
2022. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem a kérdést. Ugyanarról, mint a gyerekek előtt.
2022. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokról amikről gyerekek előtt, bár mostanában több a politika téma
2022. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja a férjem, hogy sz.r anya vagyok, mert a gyerekek mellett más téma is érdekelne, pedig már nem babák, mert a normális anya a gyerekeinek él, ők a központ, középpont, a normális anya csak velük kapcsolatos dolgokkal törődik.
2022. ápr. 25. 08:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt a kérdést már feltetted. És akkor rengeteg választ kaptál. Ugyanígy fogalmaztál, ugyanígy tetted fel a kérdést ezért szinte biztos, hogy te voltál. Miért teszed fel állandóan ugyanezt a kérdést?
2022. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most azt mondja a család, hogy most, hogy nagyobbak, akkor méginkább velük kellene foglalkozni és nem tornázni menni meg munkahelyi tanfolyamra tanulni, hanem most aztán méginkább csak rajtuk kell járjon a gondolatom.

Amíg babák, kicsik, akkor azért, most meg a tanulás és a ne netezzenek, ne legyenek izé haverjaik stb miatt.

Barátaim nincsenek, ezért vagyok kíváncsi más véleményére és hogy más, hogy csinálja nagyobb gyerekek mellett.

2022. ápr. 25. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed jó nagy kretén!Jól néznék ki ha még ennyi szabadság se járna nekem,hogy miről beszélgetek a barátnőmmel,vagy a játszón az anyukákkal.Pfff.
2022. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi a férjemmel mindig mindent megbeszélünk, legjobb barátok vagyunk. Ketten sokat filmezünk otthon, edzünk, ha le tudjuk passzolni a gyerekeket akkor megyünk randizni, koncertre, hétvégére másik országba utazunk.
2022. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!