Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szted tiszteletlenseg reszukro...

Szted tiszteletlenseg reszukrol? ?

Figyelt kérdés
Par honapja, valtoztattam meg az utónevemet. Mar nagyon sokan hivnak uj nevemen. Azonban vannak akik.aztmondjak: "aa nem megy ez nekem X maradsz es kesz"
2022. okt. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tiszteletlenek es vegtelenul ostobak.
2022. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
közölném vele, hogy "aaaa te meg egy bal**sz marad és kész. Ilyen balheréknek nincs helye az életemben.".
2022. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tiszteletlenség a részükről; be van rögződve, és egy megszokás. Gondolom, hogy nem direkt csinálják; véletlenül. Nincs ebben rossz/ártó szándék/pofátlanság; ha így mondták. Ez azt jelenti; hogyx próbálkoznak átállni, próbalkoznak vele; és egyelőre; pillanatnyilag; nem megy könnyen. ♥
2022. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Ez azt jelenti; hogyx próbálkoznak átállni, próbalkoznak vele; és egyelőre; pillanatnyilag; nem megy könnyen."


Micsoda hulyeseget hordasz ossze...

A kerdesbol egyertelmuen latszik, hogy ezek az emberek "csak azert se".

2022. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# szerintem is... azert se szokjak meg az ujat... es aztmondtak nagykepu vagyok mert kovetelem h uj nevemen szolitsanak.. mondom ismertek nemvagyok bunko, kedves vagyok deez penz e se kerul elvarom hogy ezt a kis tiszteletet megadjatok h az uj nevemen szolitatok
2022. okt. 14. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert sokaknak a korábbi neved rögzült be nagyon, nem tudom mióta ismeritek egymást, minél hosszabb ez az idő, annál nehezebb a váltás... Legyél türelemmel...
2022. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék türelemmel; "nekem az maradsz és kész" = nem is akarok! alalmazkodni az új helyzethez, hanem hajtom a saját igazamat, mint egy makacs ovis.


Felejtős.

Az addig oké, hogy nem tud átállni az agya, de próbálkozni kell.

2022. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!