Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki pucéran stradoltatja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Kisfiú rohangált itt a homokban, pucéran, fütyköse jobbra-balra, nem félnek a szülők a sok pedofiltól? Ráadásul mindezt egy muszlim országban, mert Tunéziában nyaralok...

2022. okt. 16. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is furcsállni szoktam. És ha egy pedofil fotózgatja? Több esze is lehetne az ilyen szülőknek.
2022. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem támogatom. Nem is jó, ha nézegetik, nem is higiénikus. Ha át kell öltöztetni, oké, hogy ott a helyükön átöltöztetik, de ennyi. Minél nagyobb, annál inkább figyelni kellene erre. Ami nálam nagyon kiverte a biztosítékot, az két dolog volt, amit a Balatonon láttam a nyáron. Az egyik, mikor a büfénél az 5-6éves forma kisfiú meztelenül leült az étkező asztal melletti padra. A másik, amikor apuka 3-4 éves szintén tök meztelen kisfiút a fák tövébe pisiltette, olyan helyen, ahol egyébként emberek szokták letenni a cuccokat. Illetve a harmadik, ismerős házaspár nagyobb baráti társaságot látott vendégül a nyaralójukba, a gyerekeik meztelenek voltak. Az egyik ilyen hároméves lehetett, a másik 6 éves volt, de nagyobb termetű, olyan 8-nak látszott. Nemcsak, hogy meztelen volt, de végig ugrált, közben huzigálta a micsodáját, időnként összetapogatta a kirakott szendvicseket. Aztán csodálkoztak, hogy nem eszem semmit.
2022. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,b4szki:D

Engem alapból nem zavar,furcsa,hogy azért a pedokra nem gondolnak,de hát az ő dolguk.Más gyerek nevelése nem az én dolgom.

2022. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem borzasztóan idegesít. Sokkalta sérülés veszélyesebb, ha fiú, ha lány, plusz az az egy kis bugyika nem oszt nem szoroz, azon hogy milyen meg van.


Vagy én nem is tudom milyen indítatásból nem adják rájuk. Semmi értelme.

2022. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Strandon dolgoztam a nyáron (Mezőkövesd). A "legszebb" az volt amikor 5-6 éves lányt láttam pucéran. Azért ennyi idősen már elég nagy. Tiszta szégyen a szülőkre nézve.

A kisebbekre alap hogy nem adnak bikini felsőt.

Szerintem is elég zavaró. Azért ha pl lehajolgat alsó nélkül, kúszik-mászik mindenre meg mi egyebek akkor csak látni mi van a lába között. Kisfiút csak 2x láttam pucéran, a lányokat jobban szeretik nudiztatni.

2022. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatom. Ültem a tengerparton, egy kb két éves kisfiú pedig egy szál nyári sapkában sétálgatott és közben cibálgatta az álló pötsét. Mikor oda állt elém két méterre és előttem pöckölte a micsodáját, majdnem mondtam neki hogy huzzál innen a retkes pötsöddel együtt, és cibálgasd mások előtt. 😆 A szülei ha már nem voltak képesek gatyát adni rá, legalább arra megtaníthatták volna hogy ne fiúk előtt csinálja.
2022. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!