Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen kijelentések után miért...

Ilyen kijelentések után miért csodálkozik bárki azon hogy sok a "nőgyűlölő" férfi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a nők csak egy töredéke ilyen, de ezek a "nők" jó úton járnak ahhoz hogy minél több férfival megútáltassák magukat. Ha a kövér nők, kismellű nők, és társai beszólásokat mindenki ellenzi, akkor ez miért oké?


[link]



2022. okt. 18. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Még az se biztos hogy nő!

De jogos!

2022. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy értelmes férfi ilyenen csak nevet és levonja a következtetést, hogy ez a nő hülye. Nem "a nők", hanem ez a nő.
2022. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert elég nagy ostobaság egy ilyen nő alapján kollektíve a nőket gyűlölni.
2022. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Egy kommentet kiemeltél, és azzal indokolod a fajtád gusztustalan viselkedését. Bravó. Ez aztán intelligencia. Mondhatnám fricskaként hogy ezek után miért csodálkozunk azon hogy sok nő férfigyűlölő, de itt most nem szellemeskedem, inkább szánakozom.

(Egyébként még hozzátenném a témához, hogy míg a melleknek csak esztétikai szerepe van a szexben, addig a faroknak esztétikai ÉS funkcionális is, de ez itt a legkevesebb baj...)

2022. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Én sem gyűlölöm a nőket. Általánosan van bennem egy óriási csalódás az emberekben. 😄
2022. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Én pl. csak téged utállak, mert buta vagy.
2022. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

"Tudom hogy a nők csak egy töredéke ilyen"

Akkor? Általában nem a tartalmas és gazdag életű, kiegyensúlyozott és harmonikus lelki világú emberek lógnak itt egész nap, és ez a nőkre is igaz. És ezt valószínűleg te is tudod.

"Ha a kövér nők, kismellű nők, és társai beszólásokat mindenki ellenzi, akkor ez miért oké?"

Az megvan, hogy ezeknél a kérdéseknél főleg azok a srácok szokták játszani a "külső nem számít" szent angyalt, akiknek más vágyuk sincs, mint hogy annyi év után végre egyszer pinához jussanak?

2022. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Jeffdarcy-hoz van szerencsénk?
2022. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom elképzelni, hogy egy nő ennyire közönséges legyen "nyilvánosan". Szerintem ezt inkább pasi írta. Vagy valami lakótelepi, hegyes műkörmös, melegítős-papucsos ork.
2022. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

#9 nem laktál eleget proli környéken!

egy anonim fórumon pedig még a neved-arcod sem kell vállalni, vagdalkozhatsz, ahogy csak jólesik

2022. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!