Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem kapok egy munkahelyről sem ajánlatot, mert nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés
Az egyetemen is ez ment, hogy nem kaptam meg egy gyakorlati helyet sem. A kötelező szakmai gyakorlatot is egy ismerős cége igazolta le, kegyelemből, hogy azért legyen meg diplomám. Nincs szakmai gyakorlatom semmi, viszont azért be-be hívogatnak jó helyekre is, viszont fel sehova nem vesznek. Fiú vagyok, de gyerekes, gyermeteg külsejű, hangú, helyes se vagyok. Nem tudok már másra gondolni.

2022. okt. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy mire jelentkezel meg így találgassunk?


Lehet az is hogy pl tescoba jelentkezel arufeltoltőnek de se kocsid meg vonattal jársz be es gyakorta kéne tulorazni de az utazasi mizériád miatt már előre látják hogy te nem tudsz 10 ig maradni soha meg stb


Vagy fizikai munkára jelentkezel de látjám rajtad hogy még a kapa fogalmához google kéne


Vagy pályáztál vmi manager posztot, de látják rajtad hogy még azt sem tudod megszervezni hogy az oneletrajzzal egyutt küldd a motivacios levelet es ne külön es ne kelljen szolni hogy az adatvedelmi tajekoztatoval egyetertesz vagy nem mikor azt is várták


Millio meg egy ilyen lehet

Reszletek nelkul nem tudom milyen valaszt varsz

2022. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan prolikám.
2022. okt. 21. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
2: Hát ha ezt tudtad kiizzadni magadból, ne csodálkozz, ha sehova nem vesznek fel. Nézz kicsit magadba.
2022. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy azért nem vesznek komolyan, mert nincs megfelelő tapasztalatod/tudásod?
2022. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
2 ezzel már nekem is letisztult miért nem vesznek fel:D
2022. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a külsőd a legtöbb helyen baromira nem érdekli a munkaadódat, nem modellnek vagy szex munkásnak mész oda.

Legyél ápolt és ennyi.


Valószínűleg nincs meg a tudásod vagy rossz a hozzáállásod és ez az interjúkon kiderül.

Én már alapból ott látom a gondot, hogy olyan dologra fogod a dolgot ami “rajtad kívül áll”.

2022. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!