Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként milyen...

Introvertáltként milyen munkát ajánlatok hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Aamíg leérettségizem szeretnék valami normális munkahelyet.

Nem vagyok túl tapasztalt, 1-2 kisebb helyen dolgoztam csak, viszont amik vannak neten, egyiket sem ismerem, hogy pontosan milyen lehet stb.

McDonald's vagy hasonló, milyen ?

Ha valaki van vagy volt hasonló helyzetben annak megköszönöm, ha hozzám dob valami infót. :)



2019. aug. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Szalagmunka. Egész nap egyfélét kell csinálni és nem kell szólni senkihez.
2019. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
valami irodai munka. egész nap a kutya hozzád nem szól,vagy nagyon minimálisat. irodai munka itt nem egyenlő olyan munkakörökkel ahol ügyfelekkel kell foglalkozni.
2019. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Pesti vagy és van bringád vagy robogód, futárkodj.
2019. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Hamar bele lehet jönni más jellegű munkakörbe is, szóval ettől ne parázz :) Én pl régebben introvertált voltam, most is inkább az vagyok, ennek ellenére csemegepultosként dolgozom, és napi szinten kommunikálok emberekkel :)
2019. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok ezért olyan munkát kerestem, ahol állandóan emberekkel kell beszélgetni. (ha rá vagy kényszerülve, mert ettől függ a megélhetésed, muszáj csinálni) Egyre jobban megy és ez az élet más területein is hasznosítható.
2019. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

Én is introvertált vagyok, ezért alapból nem sokat beszélek. Ha még a munkám sem követelné meg a kommunikációt, akkor behülyülnék.


Manapság már szeretik ráhzúni az emberek mindenre indokként, hogy ők introvertáltak, de azért ennyire nem fekete-fehér minden.

Mindazonáltal nekünk is megvannak az erősségeink és csak azért mert nem vagyunk bőbeszédűek, még nem azt jelenti, hogy csak gyorsétterembe valók vagyunk. Mellesleg a vendéglátás pont az a terület, ahol számít a vendégek felé a kedvesség, mosolygás, meg gyorsnak, pörgősnek kell lenni.

2019. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!