Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen e-mailcímmel ajánlatos...

Milyen e-mailcímmel ajánlatos egy iskolába, vagy munkahelyre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Van egy rakat e-mailcímem, de mindbe bele lehet kötni apróságok miatt, normák meg ilyen hülyeségek miatt. viszont a saját neves mail meg olyan gagyi... soktól meg azért félek, mert ha netán ki kell mondani hangosan, elképzelhető hogy érthetetlen lesz. Mit javasoltok?

2016. aug. 12. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajátnév a legjobb.

Kisgiliszta@freemail.hu-s fajta címmel ne jelentkezz :)

2016. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nekünk 9.-ben, év elején körbeadott az osztályfőnök egy lapot, amire rá kellett irnunk az e-mail cimünket meg a telefonszámunkat, hogy ha bármi van, tudjon minket hivni vagy el tudjon érni e-mailben. És nekem is van egy rakat e-mail cimem, de mindegyik ilyen nyomorék, mint pl. sexy_queen75@freemail.hu (most csak irtam valamit, de kb ilyen szintűek XD). Valahogy előtte sose gondoltam arra, hogy majd az osztályfőnöknek kell megadnom, szóval nem találtam ki normálisabbat :D És úgy voltam vele, hogy jajj biztos nem én vagyok az egyetlen nyomi az osztályban, akinek ilyen gázos e-mail cimei vannak, erre eljutott hozzám is a papir és mindenki másnak ilyen tök komoly nagy_béla98@akármi.hu volt...:"D És megkérdeztem az ofőt is, hogy és ha valakinek nincsen e-mail cime...? :sss Erre mondta, hogy jajj hát hogy ne lenne már, mindenkinek van e-mail cime, meg vagyok neki facebookon is ismerősnek, oda is kell egy e-mail cim, hogy regisztráljak, nem? Mondom ahh igaz...És a sok nagy_béle98@freemail.hu-s cimek között zseniálisan festett az, hogy sexy_queen75@freemail.hu XDDDD

Szóval szerintem mindenképp találj ki valami normálisat, nehogy úgy beégj, mint én, pl. teljes_neved<születési dátum>@izé.hu

2016. aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy a munkahelyet nem az érdekli, hogy milyen sorozatszereplő nevét teszed össze milyen számmal.


Mikor bejött a gmail, akkor regisztráltam saját névvel, normálisan, és azóta azt használom. Azóta azzal regisztráltam mindenhova. PayPal, ebay, ügyfélkapu. Most intéztem vámügyeket, azért máshogy néz ki, hogy kapnak egy mailt piroska.kiss-től, vagy cuncimókus5784-től.

2016. aug. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, emellett van egyetlen másik, "poén" email címem, amivel pl. ide is be vagyok jelentkezve, meg arra használom, hogy ahol meg kell valami miatt adni címet, oda menjen a szemét.
2016. aug. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"saját neves mail meg olyan gagyi"


Miért lenne az? Még mindig a saját neved a leginkább hivatalos. Vagy saját cégnév ami gondolom nincs.

2016. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi jót szoktam röhögni, amikor a kezembe kerül egy önéletrajz, a fotón látszólag nagydarab, túlsúlyos ember és kicsimacko@..., vagy picijoe68@... e-mail címet látok rajta.

Én azt gondolom az emberről sok mindent elmond az önéletrajza és alapból furán nézek, ha akárcsak az e-mailcíme ilyen hülyeség.

A legjobb a saját neved. Pl. a céges e-mail címeinknél kifejezetten szeretem, hogy vezeteknev.keresztnev@cegnev.hu mindenkinek a címe, így nem kell gondolkodni, meg keresgélni, hogy kit hogy érek el.

Szerintem ez a legpraktikusabb legyen az akár céges, akár magán cím.

2016. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Saját neves e-mail a legjobb. Egy kiscicavok88@valami.com e-mail címet kiröhögik és komolytalannak tartanak.
2016. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első pár kezdőbetűs úgy, hogy jól hangozzon + születési évszámos e-mailről mi a vélemény?
2016. aug. 13. 03:21
 9/12 MZ.per.X ***** válasza:

Én mondjuk ha néznék egy önéletrajzot, akkor biztos megakadna a szemem a küllemén, rendezettségén, részletein, amellett hogy milyen tartalom van benne.


Számomra pozitív lenne, ha az önéletrajz azt sugallja, hogy energiát fektettek bele, pont ugyanígy az e-mail címbe is, és nem csak odahányt egy e-mail címet, amit anno azért készített hogy xvideoson meg rosszlányokon és online pókeren regisztrálhasson.

2016. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi bajod a teljes névvel? Ha van egy rakat címed, olyan nehéz egy peter.kovacs-ot létrehozni, amit aztán használhatsz hivatalos ügyekre?
2016. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!