Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha túlaggódom a...

Mit csináljak ha túlaggódom a tetteim legetséges következményeit még mielőtt megtettem volna?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódd túl! Felesleges. Én is ilyen voltam, ma már semmi miatt nem aggódom. Jobb lett az életem és nyugi van.
2022. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagoyn zavar, menj pszichológushoz. Ez a szorongás egy fajtája és lehet rajta segíteni.
2022. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Az rendben, hogy számolsz a következményekkel, előre gondolkodsz, de ha nem művelsz hóót rossz dolgot, nem cseszel ki a másikkal, akkor nem kell annyit paráznni, hanem cselekedni kell.
2022. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
81%

Semmi baj sincs azzal, ha előrelátó módon körbejárod a tetteid lehetséges következményeit, buktatóit, ás B tervet készítesz ezek kivédésére. A gond ott kezdődik, ha tettek helyett is csak gatyázol.

Egyet tudni kell: Akármit lépsz, annak következményei lesznek, akár tetszik, akár nem. Sokszor a két lehetséges rossz közül kell választani, de választani mindig kell!

2022. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is abszolút rendben van így. Én is ilyen voltam korábban, én konkrétan 20 évesen az első csókomtól is féltem, mint a tűztől. Aztán egyik barátnőm javasolta, hogy menjek el úgy bulizni, hogy kavarjak valakivel, részegen azért levetkőzünk egy-két gátlást. És lám, tényleg így lett, azóta már abszolút nem félek, nem ördögtől való dolog ez :)

Szóval nem bíztatlak részeg bulikra, de egyszer szerintem megéri kipróbálni, sokat tud segíteni, anno nekem is ez segített. (ettől még nem kurvulsz el, nyugi)

2022. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyesen teszed, mert a tettei következményeivel számolnia kell az embernek.De ne aggód túl, csak a józan eszeddel gondolkozzál.
2022. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!