Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otthonról dolgozók - titeket...

Otthonról dolgozók - titeket is állandóan zavarnak?

Figyelt kérdés
Miért gondolják egyesek, hogy azért, mert otthonról dolgozol, bármikor megzavarhatnak a munkádban? Másnak is vannak ilyen tapasztalatai? Teljesen úgy tekintene rám, mintha nyugdíjas lennék, bármikor napközben becsengetnek különféle dolgokért. Ha a Lidl-ben lennék pénztáros, biztos nem jönnének oda. Miért nem tartják tiszteletben az ember munkaidejét?

2014. máj. 5. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kics enget be?
2014. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szomszéd, vagy ismerős, aki épp erre jár. Tudják, hogy itthon vagyok, így nem csinálhatom azt, hogy nem nyitok ajtót.
2014. máj. 5. 12:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De, csináld azt. Ez a munkahelyed X órában. Én nem nyitottam ajtót. Kész, aki nem bírja tudomásul venni, így járt. DOLGOZOL! Ennyi.
2014. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem mobilon hívogattak egy időben mindeféle marhasággal, azt gondolva, hogy csak lógatom a lábam. Azóta nem veszem föl a telefont 9-17 között.
2014. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja ahogy mondják, ajtót nem nyitsz, telefont nem veszed fel, kész.
2014. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tudják, vagy nem hiszik el, mert fura. Én is otthonról dolgozom, operátorként, így eleve telefonomat kikapcsolom, és a csengőmet kihúzom, hogy ne zavarjon. Aztán felőlem csengethetnek, úgy se hallom! :) Nekem amúgy vezeték nélküli van, ha neked vezetékes csengőd van és nem tudod hol kell, akkor érdemes lenne szerintem neked is olyat venned. :)
2014. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ezt nem tudja felfogni az megérdemli hogy ne engedd be. Amúgy nem tudsz ilyen munkát?
2014. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is meghallottam annak idején még a családban is, hogy "egész nap itthon vagy, bújod azt az átkozott számítógépet, ráérnél megcsinálni ..." :D

Szerencsére most már nem otthon melózom. Úgyhogy probléma megoldva...

2014. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyitok ajtót még a postásnak sem ha dolgozok, nem érdekel hogy tudják hogy itthon vagyok, engem ne zaklassanak.
2014. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Bezzeg gyakorizni van idő.
2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!