Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavarna ha az új...

Titeket zavarna ha az új kollégátok állandóan nevetgélne?

Figyelt kérdés
Munka közben eleg sokszor nevetgélek hangosan mikor valaki oda szól nekem valami vicceset vagy elmesel valami vicces dolgot. Neha lattam eleg megveto pillantasokat. Dolgozok de most ha valami vicceset hallok nem szabadna elnevetnem magam?
2019. szept. 14. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Engem az is zavar a közvetlen környezetemben beszélgetnek. Nagy odafigyelést igényel a munkám. Szerintem egy munkahelyen úgy kell viselkedni, hogy ne zavarjuk a másikat. Néha-néha persze belefér a poénkodás, hiszen senki nincs fából. De ha ez folyamatos, az elég zavaró lehet.
2019. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szoktak nevetgélni, ketten vagyunk főnökök egy kisebb irodába, ami a szobába nyilik, mi szoktuk is beszélni, hogy inkább nevetgéljenek, mint sírjanak. Nem zavar. Viszont van 1 munkatárs köztük, aki baromi idegesítően nevet, mert mindig mindenet nevet. Behoznak egy mintát, röhög. Mond valamit, röhög. Hihetetlen idegesítő
2019. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet idegesítő a nevetésed, vagy túl hangos vagy.

Fogd vissza magad, elég egy mosoly is.

2019. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
1, és 3 jól írja.
2019. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
ugyanazt artam le, mint az 1.és 3., de én nem mondom jól ;) kérlek mesélj még
2019. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!